Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę was o pomoc.

Dziś, dosłownie półtorej godziny temu w parku jakiś człowiek podszedł do mnie i spryskał mnie ORAZ MOJE 5 MIESIĘCZNE DZIECKO gazem pieprzowym.

Akcja miała miejsce w parku na Kurdwanowie w Krakowie, ok. godz. 18:45.

Nie wiem tak naprawdę co zaszło, nie wiem czemu, nie umiem tego przetworzyć.

Monitoringu prawdopodobnie brak, policja kazała jechać na komisariat zgłosić, jeśli mi się chce.

Synek został zabrany karetką do szpitala ale prawdopodobnie nic prócz lekkich poparzeń mu nie będzie.

Jeśli ktokolwiek z was zna kogoś w tych okolicach, może ktoś coś widział...

Tracę wiarę w ludzi...

#krakow #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 188
  • Odpowiedz
@Mc_Gnoyek: Może troche brutalnie ALE raczej nikłe szanse na to że policja znajdzie szaleńca, raczej jeśli nie mają jak go szukać i nie było monitoringu to pozostaje chyba działać na własną rękę ewentualnie popytać ludzi i kogoś do pomocy w szukaniu. Oczywiście nikt nie będzie raczej tutaj nakłaniał do samosądów, ale wydaje mi się że sprawa udowodnienia takiego przestępstwa na podstawie pokazania palcem O TO TEN niestety może nie przynieść oczekiwanych
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mc_Gnoyek obowiązkiem policji w takiej sytuacji jest natychmiastowe podjęcie czynności, czyli szukanie sprawcy a nie informacja, że sobie możesz iść zgłosić sprawę na komisariat!
  • Odpowiedz
@Mc_Gnoyek Może miałeś na sobie coś co by w jakiś sposób wskazywało na wspieranie Ukrainy czy coś, zdarzały się akcje że jakiś wcale-nie-prorosyjski 'patriota' uszkadzał komuś auto bo miał Ukraińską flagę, tacy są często skłonni do takich działań. Nie wiem, szukam powodu, bo aż nie chce się wierzyć, że ktoś tak bez powodu podchodzi i psika gazem nie dosyć że Ciebie to jeszcze dziecko.
  • Odpowiedz
policjant wyraźnie się mnie zapytał 3 krotnie, czy chcę to zgłosić, a po potwierdzeniu poinformował mnie, że mam się udać na komisariat


@Mc_Gnoyek: serio??? niebieski ,,dopytywał'' czy ty chcesz to zgłosić? noż kuźwa jakiś popapraniec zaatakował niemowlaka gazem gdzie dziecko mogło stracić wzrok, albo mieć uszkodzone oczka dożywotnio,
a ten się pyta czy chcesz zgłosić ???
jego psim obowiązkiem było Ciebie na komisariat choćby zaciągnąć ,wezwać ,,posiłki'' i popitalać po parku
  • Odpowiedz
@Mc_Gnoyek ostatnio znajomy z nowej Huty mówił, że kibole gówniarze tak się bawią. Myślałem, że między sobą, jak widać dotyka to też postronnych. Trzymaj się, dużo zdrowia i trzymam kciuki że uda się ich złapać
  • Odpowiedz
@Mc_Gnoyek z tego co kojarzę to na Kurdwanowie było już sporo chorych akcji kibicowskich. Nie zdziwiłbym się, gdyby jakiś przećpany "kibic" pomylił cie z kimś, albo chciał się wykazać i przykozaczyc przed kolegami. Mocno #!$%@? akcja.
  • Odpowiedz