Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę was o pomoc.

Dziś, dosłownie półtorej godziny temu w parku jakiś człowiek podszedł do mnie i spryskał mnie ORAZ MOJE 5 MIESIĘCZNE DZIECKO gazem pieprzowym.

Akcja miała miejsce w parku na Kurdwanowie w Krakowie, ok. godz. 18:45.

Nie wiem tak naprawdę co zaszło, nie wiem czemu, nie umiem tego przetworzyć.

Monitoringu prawdopodobnie brak, policja kazała jechać na komisariat zgłosić, jeśli mi się chce.

Synek został zabrany karetką do szpitala ale prawdopodobnie nic prócz lekkich poparzeń mu nie będzie.

Jeśli ktokolwiek z was zna kogoś w tych okolicach, może ktoś coś widział...

Tracę wiarę w ludzi...

#krakow #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 188
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zenon_z_chorzowa1:

i właśnie tacy ludzie mają gaz pieprzowy, nikt normalny tego nie nosi ze sobą. Powinno być rejestrowane kto kupuje i czy jest zdrowy psychicznie.


Czyli chcesz, żeby tylko psychole nosili przy sobie gaz? Tacy przecież nie będą się bawić w wyrabianie pozwoleń ani jakieś rejestrowanie, jeśli zechcą, to sobie go zdobędą tak czy siak. A zwykły człowiek będzie miał utrudnione posiadanie środka do obrony własnej.
  • Odpowiedz
@Mc_Gnoyek: Każde duże miasto w Polsce stać na cctv, ale przez paranoikow którzy boją się o swoją prywatność takie rzeczy się po prostu będą działy. A policja będzie sprawy umarzac z powodu nie wykrycia sprawcy. Pora na csa.
  • Odpowiedz
Tak, zakazać gazu jak w UK i DE. Ostatnio na parkingu przy A2 dwóch sebixów chciało mnie pobić bo za długo na auto się patrzyłem, nawet nie miałem czym się obronić bo jeżdżąc jako kierowca międzynarodowy i przejeżdżając przez te kraje nie mogę wozić gazu. Porażka.
  • Odpowiedz
@Mc_Gnoyek: tak o cie popsikał? nie odpyskowałeś czy cos (nie żeby to tłumaczyło psikanie gazem), tak z ciekawości pytam? ja pare razy dostałem, ale zawsze z mojej winy xD
  • Odpowiedz
  • 8
@Jamniki2: usunąłem się na ziemię i od razu złapałem się wózka, bo kątem oka widziałem, że chmura polecała w kierunku dziecka. Zacząłem krzyczeć o pomoc, ktoś zatrzymał się po jakichś 2 minutach
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mc_Gnoyek: jesteś w stanie określić rysopis? Na pewno gdzieś wokół parku były kamery. Wiem, że może to być naiwność, ale trzeba spróbować z policja. Może akurat trafisz na kogoś komu będzie się chciało i przyłoży się do sprawdzenia monitoringu. Także Koniecznie trzeba to zgłosić.
  • Odpowiedz