Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę was o pomoc.

Dziś, dosłownie półtorej godziny temu w parku jakiś człowiek podszedł do mnie i spryskał mnie ORAZ MOJE 5 MIESIĘCZNE DZIECKO gazem pieprzowym.

Akcja miała miejsce w parku na Kurdwanowie w Krakowie, ok. godz. 18:45.

Nie wiem tak naprawdę co zaszło, nie wiem czemu, nie umiem tego przetworzyć.

Monitoringu prawdopodobnie brak, policja kazała jechać na komisariat zgłosić, jeśli mi się chce.

Synek został zabrany karetką do szpitala ale prawdopodobnie nic prócz lekkich poparzeń mu nie będzie.

Jeśli ktokolwiek z was zna kogoś w tych okolicach, może ktoś coś widział...

Tracę wiarę w ludzi...

#krakow #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 188
  • Odpowiedz
@OperatorGranatnika: Są tacy ludzie. Dziecko daje im to poczucie dodatkowej pewności siebie, bo przecież dziecka nie zaatakują niby. Kto powiedział, że to był sebix? Może zaczepiał jakiegoś spokojnego mirka, który poczuł się zagrożony i zwyczajnie się bronił, a dziecko dostało przypadkiem? Rzadko to się zdarza, że ktoś ma dużo do powiedzenia, a później krzyczy, że go napadają, a on nie wie czemu, bo jemu przecież wolno mówić i krzyczeć? Ludzie
  • Odpowiedz
@QI-IQ:

Dziecku pewnie nic nie będzie, nie zapamięta tego. Oby.


Nie musi niczego pamiętać, a to nadal wywiera wpływ. Jeśli nie pamięta się to tym gorzej, bo brak wtedy zrozumienia sytuacji, a "coś się samo dzieje". To nie jest kwestia czy zapamięta, ale co z tym zrobisz - w jaki sposób zapewnisz takiemu dziecku wsparcie. Najgorsze, co można zrobić, to właśnie liczyć na to, że nie pamięta i udawać, że
  • Odpowiedz
@Mc_Gnoyek: Ooo, to ten słynny PARK MENELI w praktyce jak widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Policja nic nie zrobi bo osobom za to odpowiedzialnym się nie chce pracować. Po co mają się tym zająć skoro wystarczy dociągnąć do 17:00 i ma się fajrant pracy na dziś. Wyobraź sobie, że oni nie byli w stanie znaleźć sprawcy którego nagrało WIELE kamer monitoringu w tramwaju i to jeszcze
Bunch - @Mc_Gnoyek:  Ooo, to ten słynny PARK MENELI w praktyce jak widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
  • Odpowiedz
i właśnie tacy ludzie mają gaz pieprzowy, nikt normalny tego nie nosi ze sobą. Powinno być rejestrowane kto kupuje i czy jest zdrowy psychicznie.


@zenon_z_chorzowa1: Tym wpisem atakujesz pełno kobiet, które noszą podobne zabawki w torebce. Jak w państwie rozbrojonym masz bronić się przed napaścią? W państwie z pogmatwanym prawem, jeżeli chodzi o interpretację granic obrony koniecznej? OP po ataku na dziecko goniłby typa a potem spuścił mu łomot to
  • Odpowiedz
@Mc_Gnoyek:

Nie wiem tak naprawdę co zaszło, nie wiem czemu, nie umiem tego przetworzyć

nic prócz lekkich poparzeń mu nie będzie


just a prank, bro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mdx91: dokładniej to gaz musi mieć dopisek po niemiecku że jest na zwierzęta, i jak policja będzie pytać to nie możesz odpowiedzieć inaczej bo bekniesz.
  • Odpowiedz
@ernestochefujara: standardowe pały w Krakowie. 3 moich znajomych w 3 miesięce straciła katalizator to takie samo mieli podejście, cyganie rozkradali pół osiedla to samo. Sa skuteczni tylko jak trzeba stać na Kuklińskiego w poniedziałek rano jak ludzie idą do pracy.
  • Odpowiedz
właśnie tacy ludzie mają gaz pieprzowy, nikt normalny tego nie nosi ze sobą


@zenon_z_chorzowa1: Ja noszę. Jestem normalny, mam na to papiery od orzeczników, Policja też nie kwestionowała tych badań, więc Twoja prowokacyjna teza jest inwalidą nastawionym na #!$%@? ludziom, jątrzenie i rozpętanie gównoburzy.
  • Odpowiedz