Wpis z mikrobloga

Też on: #!$%@? dwie minuty reklam swoich sponsorów na początku i końcu filmów na YT.


@Suheil-al-Hassan: Tylko jest taka drobna różnica - za jego produkcje nie płacisz ani grosza, a za bilet do kina bulisz 125 PLNów. Jak tego nie widzisz, toć znaczy żeś głupi.
  • Odpowiedz
@derezeus Ale nawet jak bulisz za YT premium, to reklamy w filmiku masz.

Tak jest od dawna. Dzięki temu cena za film jest niższa i nie wynosi 125 złotych za jeden bilet. Jak byłeś w kinie chociaż raz, to wiesz dobrze, że wejść możesz po 30 minutach od rozpoczęcia. Jego reklamy też możesz przewinąć.
  • Odpowiedz
  • 27
@rolkapapieru ale co to za patologia? Kina są na granicy opłacalności, w ostatnich latach jeszcze dosralo im streamingami. Jeden seans to często kilka osób na sali. Więc chyba dobrze, że są reklamy i znośne ceny zamiast biletów za 100 zł i braku reklam?
  • Odpowiedz
@pawelczixd: ja po ostatnim jak byłem w kinie i specjalnie spóźniłem się 15min na film, gdzie jak wszedłem to jeszcze nawet nie był odpalony... Nie dość że 20min później puścili film to i tak reklam na 30min XD #!$%@? te kina, ostatni raz byłem w heliosie... Dziwne że małe studyjne kina nie puszczają tylu reklam nadal działają, a korporacja z popcornem za 40zł, dziesięcioma salami i magicznie pieniędzy nie ma...
Twerk - @pawelczixd: ja po ostatnim jak byłem w kinie i specjalnie spóźniłem się 15mi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@IksdeHeheh streamingi też swoje robią - skoro są w stanie płacić dystrybutorom tyle że większość premier pojawia się u nich już kilka miesięcy później. Mnóstwo ludzi woli poczekać w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
@rolkapapieru to niech sobie wejdzie 30minut później do kina. Populistycznie pierdzielolo i typowe narzekanie bo to nasza dyscyplina narodowa. Pewnie w tych 30minutach były również zwiastuny filmów, które ja bardzo lubię oglądać w kinie.
  • Odpowiedz