Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę was o pomoc.

Dziś, dosłownie półtorej godziny temu w parku jakiś człowiek podszedł do mnie i spryskał mnie ORAZ MOJE 5 MIESIĘCZNE DZIECKO gazem pieprzowym.

Akcja miała miejsce w parku na Kurdwanowie w Krakowie, ok. godz. 18:45.

Nie wiem tak naprawdę co zaszło, nie wiem czemu, nie umiem tego przetworzyć.

Monitoringu prawdopodobnie brak, policja kazała jechać na komisariat zgłosić, jeśli mi się chce.

Synek został zabrany karetką do szpitala ale prawdopodobnie nic prócz lekkich poparzeń mu nie będzie.

Jeśli ktokolwiek z was zna kogoś w tych okolicach, może ktoś coś widział...

Tracę wiarę w ludzi...

#krakow #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 188
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 102
@ernestochefujara policjant wyraźnie się mnie zapytał 3 krotnie, czy chcę to zgłosić, a po potwierdzeniu poinformował mnie, że mam się udać na komisariat. Podałem im rysopis, tyle co zapamiętałem, potem przejęła nas karetka. Słyszałem tylko w tle, że monitoringu nie ma i tyle. Podałem dane, spisali moją żonę, która przybiegła do nas. Nie wiem, czy coś więcej działali na miejscu zdarzenia bo nie widziałem nic na oczy. Wzrok odzyskałem dopiero po
  • Odpowiedz
  • 15
@dzieju41 nikt go łapał nie będzie, skoro mireczek się tutaj żali zamiast użyć wpływów czy znajomości żeby ktokolwiek się tym zainteresował
  • Odpowiedz
@Mc_Gnoyek: plusik i komentarz dla zasięgu, weź dodaj post na spotted czy coś (chociażby z anonima) i wrzuć linka, to się wypromuje, żeby, poszło w świat.
  • Odpowiedz
@booolooo: była ze dwa miesiące temu podobna akcja w parku w nowej hucie chyba, że podszedł do dziewczyny na ławce i zaczął ją bić bez powodu ale tamtego złapali. Jak masz do czynienia na codzień ze swirami to dopiero sobie uświadamiasz ile ich żyje dookoła
  • Odpowiedz
  • 64
Jeśli chodzi o grupy na FB to czekam na akceptację i oczywiście będę dodawał.

@booolooo: nigdy w życiu człowieka na oczy nie widziałem. Nigdy nikomu krzywdy nie zrobiłem, nigdy nikogo w życiu bym tak nie potraktował. Nawet najgorszego wroga. Nie w obecności dziecka, tak, żeby i ono ucierpiało.
  • Odpowiedz