Wpis z mikrobloga

Zrobiłem taras :) Od czasu do czasu trafi się do zrobienia taras dzięki, któremu wypoczynek na ogrodzie jest jeszcze przyjemniejszy. Taras i legary wykonany z modrzewia europejskiego zabezpieczony olejem do tarasów osmo w w szarej barwie. Deska fajna bo gruba (3cm) i dzięki temu stabilna. Koszt wykonania na gotowo u mnie to od 700 zł za metr kwadratowy.
#remontujzwykopem #removekebab #budownictwo #budowadomu #budujzwykopem #ogrodnictwo
Lowca90 - Zrobiłem taras :) Od czasu do czasu trafi się do zrobienia taras dzięki, kt...

źródło: temp_file9122396752941452300

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Cointreau deski są wiercone z góry i można bez problemów w razie problemów odkręcić całą deskę bez rozbierania całości więc rewizję są niepotrzebne
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@daroq3a to masz dobry jakościowo kompozyt. Są różne i mam klienta któremu od 5 lat na wiosnę co roku robię konserwację( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lowca90: hej, a jak mam zabejcowaną werandę (lakierobejca drewnochron), to tak samo? Bo kurde wychodzi że u mnie w ciągu 20 lat ze 3 razy malowałem xd
  • Odpowiedz
@Lowca90: mnie to rozwala że ludzie mają np duże przeszklenia na ogród i zamiast zrobić patio gdzieś w rogu działki to robią tuż przy drzwiach balkonowych. Zamiast miećz salonu widok na wielki ogród to mają widok na meble ogrodowe i grilla XD.

Jeżdżę po tych klientach i wszyscy, jak jeden mąż chcą ten taras przy wejściu do salonu żeby daleko nie chodzić z kawą XD jeszcze walną pergole i zdziwieni że
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tellet lakierobejca to produkt zupełnie odmiennych od oleju właściwościach i nie musisz powłoki odnawiać co roku. Olej stosuje się dlatego że zabezpiecza drewno przed chlonienciem wody nawet przy uszkodzeniach o co nie trudno na tarasie jak stoją krzesła, stół czy zabawki dzieci. Żeby przez lata cieszyć się pięknym tarasem trzeba jednak go konserwować regularnie co roku żeby odnowić warstwę oleju
  • Odpowiedz
@Lowca90 gratki miras, wygląda to elegancko. Ja poszedłem na łatwiznę i mam z płyt kamiennych (a może betonowych? w każdym razie wyglądają dobrze), ale co drewno to drewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@daroq3a: z kompozytem nic nie trzeba robić, bo co byś nie robił to będzie dziadowski. To tak jak parkiet kontra panele - naturalne drewno zawsze wygląda i brzmi lepiej.

@kapitan-zbik-90 nie widzę niczego niezwykłego w
  • Odpowiedz
  • 0
@Lowca90 bardzo ładnie wykonana robota. Oceniam robotę, bo moje zdanie na temat drewna podłogowego zewnętrznego jest jedno - kicha.
  • Odpowiedz