Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki co wy robicie w wolnym czasie? Od zawsze mam dużo czasu wolnego i nie umiem tego wykorzystać. Po prostu marnuje go żeby dotrwać jakoś do końca dnia i od jutra to samo. Tak samo od tygodni, miesięcy, lat. Zawsze miałem dużo czasu wolnego, bo robiłem rzeczy na minimum a i tak psim swędem zdawałem studia itd. Potem praca zdalna i to samo. Wolałbym zrobić coś pożytecznego, bo jak patrzę ile lat zmarnowałem to mi źle ale nie umiem się za nic zebrać, wszystko mnie nudzi po chwili. Co wy robicie? Macie jakieś #hobby #zainteresowania ?

#przegrywpo30tce #praca #motywacja #prokrastynacja #rozwojosobisty #przegryw #pracazdalna #homeoffice #produktywnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki co wy robicie w wolnym czasie? Od zawsz...

źródło: 1589013357_vmd03o_600

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Też mam masę wolnego czasu.
Sport, spacery, majsterkowanie, komputer, wykop, yt, tiktok, spanie do oporu, wyjścia na piwo ze znajomymi, imprezy, a w weekendy jakieś wypady do innego miasta, często też bardziej w celu imprezy niż zwiedzania
ale jestem leniem do potęgi, jedzenie zamawiam i mam panią sprzątającą więc te dwie rzeczy też możesz dodać do repertuaru i samemu gotować i sprzątać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
Przede wszystkim to seks :) uprawiam dużo seksu i to jest moje hobby.
Druga rzecz w kolejności to jazda na rowerze. Ale nie jakaś szosa czy MTB ekstremalnie tylko rower miejski i „zwiedzanie” okolic. Dojadę sobie gdzieś i wypiję kawę i potem wracam.
Jak uda mi się umówić z jakimś znajomym co gra (to jest najcięższe w tym sporcie) to gram w tenisa.
Jak już wspomniał tu kolega wyżej muzyka i
  • Odpowiedz