Wpis z mikrobloga

@kidi1: zaryzykuję. Po zaangażowaniu konfederacji w obronę pisu jest to jedyna nadzieja na zniszczenie partii Jarosława Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
@dqdq1: Może lepiej odpocznij od polityki albo całkiem od internetu bo zbyt poważnie to traktujesz a i tak nie masz na to wpływu.
  • Odpowiedz
@kidi1: ty się angażujesz bo nie traktujesz poważnie nagrań pokazujących przestępstwa rzadu Mateusza morawieckiego.

Rozumiem.

Plucie na PiS nigdy mi się nie znudzi.
  • Odpowiedz
@dqdq1: Ja się nie angażuję. W dupie mam wszystkich polityków tak samo. Tylko po jedno tam idą. Bogacą się a ich psy na siebie szczekają zaszczute.
  • Odpowiedz
  • 40
@Sin- gość ma przesrane po całości. Wyobraźmy sobie że pójdzie siedzieć i wyjdzie po X latach z wykształcenia jest prawnikiem więc jako osoba karana nie będzie mógł pracować w zawodzie (jeśli się mylę to mnie poprawujcie). Spalony zawodowo i politycznie. Ale nie współczuję ani trochę.
  • Odpowiedz
może #!$%@?ć je na co chce bez konkursów? Może dać publiczne pieniądze koledze z prawicowych mediów? No chyba #!$%@? nie xD


@markhausen: kradł, ale się dzielił. Przecież termomiksy gospodyniom kupował, żeby pierogi robiły ofiarom przestępstw.
  • Odpowiedz