Wpis z mikrobloga

@Sin-: A taki zabawny i rozrywkowy był na komisji śledczej, hehe naleśniki hehe.
Ciekawe czy określenie "cwel" będzie go tam samo bawić.
  • Odpowiedz
@kidi1 lecą dyrektorzy departamentów i pomniejsze płotki, obawiałam się, że możesz mieć rację.z drugiej strony można mieć nadzieje, że zgarniają tych niżej żeby zebrać coś grubego na ziobry i innych morawieckich.
  • Odpowiedz
Ale rozwala mnie sam tekst obrony, że Minister Sprawiedliwości był dysponentem tych pieniędzy. Czyli co, jak ustawa mówi że Minister Sprawiedliwości że jest on dysponentem Funduszu Sprawiedliwości to może #!$%@?ć je na co chce bez konkursów? Może dać publiczne pieniądze koledze z prawicowych mediów? No chyba #!$%@? nie xD


@markhausen: według komentarzy na Kanale Zero to dokładnie tak xD
  • Odpowiedz
@okcydencik: O ile odzyska, cztery lata to długo. Andrzej jest jeszcze rok. Zostają trzy lata procesów sądowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza tym sami się nagrywaliście xD
  • Odpowiedz
(jeśli się mylę to mnie poprawujcie)


@rutkins: Trochę tak i trochę nie. Nie jest to furtka zamknięta na zawsze. Może ubiegać się indywidualne rozpatrzenie. Nie on pierwszy prawnik, który ślizga się lub łamie prawo.
  • Odpowiedz
@Sin- przecież to wygląda jakby miał ostry wiazd napadu lękowego i próbował powstrzymać, przed napadem paniki. Przecież jakby ktoś go wtedy o coś zapytał, to on nie dałby rady odpowiedzieć. Jestem pewny, że po prostu by odszedł, aby nie mieć napadu przed kamerą.
  • Odpowiedz