Wpis z mikrobloga

  • 415
kto normalny płaci alimenty "z góry" za dłuższy okres? bait jak #!$%@?.


@fizzly: who normal pays alimony from mountain for longer periods? bait like dick
  • Odpowiedz
  • 2
@MiedzygalaktycznyMors mogły to być jakieś oszczędności, coś co miał i mu zostało po rozwodzie, niekoniecznie związane z zarobkami, ale fakt, sprawa do zbadania.
Poza tym, debilny sposób, bo traci poczucie płynności, za te 3 lata by miał znowu zacząć płacić, to bez sensu, lepiej cały czas płacić
  • Odpowiedz
@fizzly a może specjalnie tak zrobił, wiedział że przewali całą kasę raz dwa i później nie będą mieli z czego żyć, a wtedy pozbawi ja praw do opieki.
  • Odpowiedz
@gundis24: chodziło mi bardziej o to że teraz pinda mogłaby (bo to bait) wnieść o większe alimenty, bo skoro miał 75k do wyłożenia to znaczy że 2k to za mało.
  • Odpowiedz
@paczelok: wyobraźcie sobie, że takich spraw jest pełno. Dają zazwyczaj do łapy dla mamuśki bez oświadczenia, że to alimenty za jaki okres, albo robią przelew bez właśnie nazy alimenty. I niestety nie spotkałam się nadal z żadną sprawą wygraną przez facetów w takich sytuacjach.
  • Odpowiedz
@paczelok: Fejk. Tylko debil by tak zrobił, przecież w kazdej chwili na kocie bankowym moze sobie uruchomić zlecenie stałe i bank będzie przelewał z jego konta co miesiac 2000 na podane przez niego konto.
  • Odpowiedz