Wpis z mikrobloga

jedno pytanie. czym się zajmujesz zawodowo? Masz jakąś pracę? Te wpisy mają taką częstotliwość że jprdl, kiedy znajdujesz czas na to?


@milfhunter69: siedzi obkupiony w nieruchy, raz w miesiącu tylko zgarnia czynsze za wynajem, to przez resztę miesiąca ma czas na wypok ;)
  • Odpowiedz
@mickpl: Społeczeństwo Obywatelskie działające oddolnie a nie końcu SYMULOWANE przez Upolitycznione NGOS'y xd
Upolitycznione NGOS'y udające od lat ruchy obywatelskie mają mordy pozamykane na kłódke ws lobby deweloperskiergo i kredytu 2% czy 0%

Nie za to im płacą.
  • Odpowiedz
@milfhunter69: ten @mickpl to koń trojański na wykopie, landlord który oddał by własną matkę za ostatni metr kwadratowy kamienicy we Wrocławiu. Walczy z kredytem 0% bo nie chce by standard mieszkań wzrastał, wtedy będzie musiał remontować te swoje po PRLowskie meliny by ktokolwiek chciał je wynajmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@milfhunter69: ale się zesrałeś bezsensownie kolego. #!$%@? sporo więcej niż przeciętny etatowiec (tak to jest jak się robi na siebie) a i tak znajduję czas na pisanie różnych bzdur na wykopie, a nie czuję, żebym tracił na to jakoś dużo czasu. Gdyby mickpl był tak aktywny jak ja to powinien mieć ponad 50 tys. akcji, a ma 16 tys. Więc czepiasz się.
  • Odpowiedz
@mickpl: Bo TV też nie jest przyzwyczajona, że ulica im podrzuca tematy, zwykle to media mają swoją agendę do obgadania, wystarczy spojrzeć jak kwestie deweloperskie dyskutowane są w mediach
  • Odpowiedz
Podoba mi się w sumie do czego doprowadziła Zorganizowana Grupa


@mickpl: najśmieszniejsi są ci co myślą że to dzięki wykopowi i krzyczeniu od 10 lat że bedo spadki xD Ale wiadomo, członek mensy.
  • Odpowiedz
@milfhunter69: ja mam w robocie mega #!$%@?, a na luzie mógłbym pisać tu jeszcze więcej niż on. Już bez przesady, może i farmazony często pisze, ale większość pracujących przy kompie ma czas na taki shitposting, szczególnie na zdalnej.
  • Odpowiedz