Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko oświadczyć, że jeśli ktokolwiek z Was dyskutuje z panem @artpop, proszę dokładnie sprawdzać co pisze i skąd to wyciąga. Chodzi zwyczajnie o to, że ten człowiek manipuluje i wprowadza w błąd, m. in. twierdząc, że mniejszości seksualne to 10% w każdym państwie:

http://www.wykop.pl/link/1934560/primaaprilisowy-zart-prezentera-budzi-kontrowersje-wsrod-srodowisk-lgbt/20706322/#comment-20706238

Tak jak napisałem: ten człowiek po prostu uprawia ordynarną propagandę. Nie piszę tego żeby Was jakoś zaskoczyć: piętnuję po prostu jedno z jego kłamstw.

Rzekłem.


#oswiadczenie #lewackalogika #propaganda #propagandalgbt #artpop #artpopklamie #oszukujo #neuropa #4konserwy
  • 77
  • Odpowiedz
@eltrial: On nawet nie jest gejem : >. Nie w tym rzecz. Jasne, że nie jestem w stanie walczyć z każdą nieprawdą jaką wymyśli ludzkość, ale jest pewna granica. Widzisz, homo-propaganda prowadzi wprost do politycznej poprawności, a ta do sankcji prawnych i cenzury. Lepiej to zwalczać w zarodku : ).
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie i szkodliwe. Jeśli szukałeś sensacji i zawiodłeś się - w takim razie to nie moja brożka ; ).
  • Odpowiedz
Np. ostatnie o tym, ze około 10% osob w USA ma myśli erotyczne o osobach z tej samej płci. @ginden pewnie gdzieś ma link


@artpop: Co to ma wspólnego z homoseksualizmem? LGBT jest się wtedy kiedy się to samemu przed sobą uzna i wyzna, a nie wtedy kiedy Ty tak stwierdzisz. To, że mam fantazje o tym że strzelam do premiera, nie oznacza od razu, że jestem mordercą.

Ależ jest na
  • Odpowiedz
@artpop: ale prosimy o polskie dane, nie z USA i reszty europy. Dlaczego mamy przepuszczać, że ta wartość jest stała? Poza tym wyskakując z 10% dodałeś chyba z automatu wszystkich chorych psychicznie.
  • Odpowiedz