Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wykopowicze, pomóżcie bo nie mam nikogo komu mógłbym się wyżalić i poprosić od radę.
Moja żona flirtuje w pracy z kolegą. Wiem na 100% że do niczego między nimi (jeszcze) nie doszło, ale wiem ze cały czas o nim myśli, fantazjuje. Odkryłem przez przypadek, że wyszukiwała w necie "podoba mi się żonaty mężczyzna", " Jak uwieść żonatego mężczyznę" I inne takie teksty. Czułem co prawda od kilku miesięcy, że między nami jest gorzej i nawet kilka razy podejmowałem próbę rozmowy, ale zbywała mnie. Kiedy powiedziałem jej że wiem o wszystkim - przyznała się że jest ktoś taki, powiedziała mi kto to, przyznała że podrywał ja i komplementowal, a jej się to spodobało i tak się nakręciła jak glupia. Przeprosiła, obiecała że to się nie powtórzy, że ona nie planowała mnie zdradzać bo mnie kocha.
Co powinien zrobić? Jesteśmy ponad 10 lat po ślubie, mamy dwoje dzieci.
Czekać i obserwować czy się zmieni i zechce zawalczyć o ten związek bo jednak jej zależy czy powoli godzić się z rozwodem? Kocham ją, ale nie mam zamiaru się męczyć, bo na to nie zasłużyłem. Mam do siebie szacunek...
#zdrada #malzenstwo #romans #flirt #zalesie #kobiety



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 39
  • Odpowiedz
@user_no_4: Ty radzisz chłopu, żeby dzieci przeciwko matce nastawiał i to ja jestem zepsuty? Wspaniała logika.

Jaką trzeba mieć moralność, aby skazywać dzieci na życie w rozbitek rodzinę, bo tacie albo mamie chciałoby sie seksu z kimś obcym.


To chyba nie do mnie, bo ja nigdzie tej kobiety nie broniłem, ale może przeczytaj sobie sam to zdanie jeszcze raz, bo czym według Ciebie jest nastawianie dzieci przeciwko matce, jak nie skazywaniem
  • Odpowiedz
Mniej więcej gdzieś od tego czasu nasze sprawy łożkowe leżą i kwiczą (tzn wynikało to z jej niechęci do seksu) - pewnie już wtedy miała w głowie kogoś innego...


@mirko_anonim: ok, a co ty zrobiles, zeby nie musiala sobie robic dobrze? Wez sie chlopie nie wybielaj.
Czesto taki sobie gostek chodzi caly dzien w obsranych gaciach, czeka zeby kobieta mu wszystko podala na tacy i wieczorem jeszcze sie nastawila XD
Wez,
  • Odpowiedz
Wziąłeś sobie jakiś patologiczny margines społeczeństwa i budujesz na tym twierdzenie odnoszące się do ogółu


@jakby_nie_patrzec: To nie jest margines, a standard.
Sam fakt ze to mezczyzna musi jakies fikolki robic, aby w ogole miec opieke naprzemienna jest tego przykladem.

To wrecz ohydne z twojej strony, ze wiedzac to wszystko, wciaz bronisz takich matek.
  • Odpowiedz
I rzeczywiście, 10 lat to długo, pewnie już rutyna się wkradła, może oboje już nie dbają o siebie (sport, zainteresowania) ani o siebie nawzajem. Kobiecie zawsze będzie łatwiej znaleźć adoratora. Nie bronię tej żony, ale podziwiam wasze proste, czarno-białe myślenie.


@czemuztak: baba najczęsciej nalega na slub i przysiege w kosciele, na #!$%@? to jest? ano własnie na #!$%@?, z fartem lol
  • Odpowiedz
ok, a co ty zrobiles, zeby nie musiala sobie robic dobrze? Wez sie chlopie nie wybielaj.

Czesto taki sobie gostek chodzi caly dzien w obsranych gaciach, czeka zeby kobieta mu wszystko podala na tacy i wieczorem jeszcze sie nastawila XD


@Wszystko_albo_nic: nawet jeśli się zaniedbał to w pierwszej kolejności się rozmawia i szuka rozwiązania, a nie bolca na boku

to że ja ktoś podrywał to nie problem

to że jej się
  • Odpowiedz
  • 2
@Xuzoun zdrada emocjonalna - ciekawe pojęcie. Samobójstwo też można popełnić tylko w myślach. Zabić kogoś też. Śliski argument ta zdrada emocjonalna.
  • Odpowiedz
normalnie zbierasz dowody i dajesz jej jasno do zrozumienia, że rozwód będzie z jej winy i oddaje wszystko do 0


@programista15cm: wez nie wypowiadaj sie tak kategorycznie, przeciez ty nawet nie powachales czym pachnie dluzsza relacja. Nie kazdy ma 30 lat jak ty i zero zobowiazan. A dlaczego mialoby w ogole dojsc do rozwodu? Bo Op tak napisal? Bo Op moze byc najobrzydliwszym typem, ktory zaspokaja tylko siebie, wyhodowal piwny brzuch
  • Odpowiedz
amobójstwo też można popełnić tylko w myślach


@ostr_y: to jest przyklad pisanej juz w literaturze "myslozbrodni".
Jednakze, nie zmienia to faktu, ze moze bolec, gdy bliska ci osoba nie czuje sie kochana, czy adorowana i probuje znalezc altrernatywe.
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic @ostr_y
Tak naprawdę ludzie bardzo często, nawet nieświadomie zdradzają emocjonalnie.
Emocje są mniej kontrolowane niż ciało.
Nie jest to żadne usprawiedliwienie dla zachowania ale nie da się utrzymać tylko jednego stanu emocjonalnego przez całe życie.
To kwestia bardziej psychiczna i da się to odwrócić.
Ludzie jako gatunek są bardzo hipersocjalni i jak nie czują się kochani lub adorowani to mogą szukać zapełnienia braków gdzie indziej.

Najważniejsze, aby jakaś relacja nie trwała
  • Odpowiedz