Aktywne Wpisy
RobertPupica +28
Jezioro ma twój zapach i twój smak
Kto ma tu pierwszeństwo? #prawojazdy #pytaniedoeksperta
Skopiuj link
Skopiuj linkWykop.pl
Podróże
Gospodarka
Informacje
Technologia
Motoryzacja
Sport
Rozrywka
Igrzyska
Ciekawostki
Wczoraj bawiłem się w ważenie mydeł i gdyby nie moja ciekawość nie było by w tym nic niezwykłego. Wynik 1545 g mnie trochę zaintrygował i poszedłem za ciosem...
Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się to z reakcjami chemicznymi i czasem połowicznego rozpadu, ale mogą być to też jakieś relacje na poziomie kwantowym.
5451 - 1545 = 3906
3906 = 9 x 434 = 9 x 14 x 31 = 126 x 31 = 2 x 63 x 31 = 2 x 9 x 7 x 31
182 = 14 x 13
434 = 14 x 31
533 = 41 x 13
1271 = 41 x 31
182 x 9 = 1638
434 x 9 = 3906
533 x 9 = 4797
1271 x 9 = 11439
1 + 8 + 2 = 11
4 + 3 + 4 = 11
5 + 3 + 3 = 11
1 + 2 + 7 + 1 = 11
5451 - 1545 = 3906 = 9 x 434
6093 - 3906 = 2187 = 9 x 243
7812 - 2187 = 5625 = 9 x 625
5625 - 5265 = 360 = 9 x 40
360 - 63 = 297 = 9 x 33
792 - 297 = 495 = 9 x 55
594 - 495 = 99 = 9 x 11
99 - 99 = 0
8
41 x 13 x 9 = 4797 = 533 x 9
7974 - 4797 = 3177 = 9 x 353
7713 - 3177 = 4536 = 9 x 504
6354 - 4536 = 1818 = 9 x 202
8181 - 1818 = 6363 = 9 x 707
6363 - 3636 = 2727 = 9 x 303
7272 - 2727 = 4545 = 9 x 505
5454 - 4545 = 909 = 9 x 101
909 - 909 = 0
8
Zastanawiam się jak znaleźć liczby, które dają wartość 4797 (jedna musi być odbiciem lustrzanym drugiej liczby i ile jest takich liczb, bo może być ich znacznie więcej niż jedna, może to nawet nieskończona ilość).
8361 - 1638 = 6723 = 9 x 747
6723 - 3276 = 3447 = 9 x 383
7443 - 3447 = 3996 = 9 x 444
6993 - 3996 = 2997 = 9 x 333
7992 - 2997 = 4995 = 9 x 555
5994 - 4995 = 999 = 9 x 111
999 - 999 = 0
7
93411 - 11439 = 81972 = 9 x 9108
81972 - 27918 = 54054 = 9 x 6006
54054 - 45045 = 9009 = 9 x 1001
9009 - 9009 = 0
4
Ostatnio dodałem kwas cytrynowy zmieszany z sodą oczyszczoną do wody źródlanej (niska zawartość składników mineralnych). Oczywiście reakcja chemiczna, bąbelki CO2 unoszące się w wodzie itd. Dodałem wtedy sody kaustycznej i wytrącił mi się biały osad (jak przypuszczam węglan wapnia i/lub węglan magnezu.
5 - 2 = 3 = 8 - 5
6 - 3 = 3 = 9 - 6
85 - 52 = 33
96 - 63 = 33
@xray2304: masz twardy dowód?
PARY: CZĄSTKA - ANTYCZĄSTKA
Przeważnie są to cząstki o wyglądzie 4554 - 4554, albo 606 - 606, ale czasami jest to 5445 i 4554 lub 909 i 606, wtedy cząstki nie anihilują całkowicie, a w przestrzeni kosmicznej zostaje "coś". Prawdopodobnie tak wyglądał wielki wybuch, był kumulacją takich równań matematycznych, których resztą jest "coś". To mógł być o wiele dłuższy ciąg znaków lub ich ciągi, dlatego różnica była większa niż
255 - 156 = 99
12 - 12 = 00