Wpis z mikrobloga

matecki zapomniałeś na początku komentarza dodać "nie jestem za pisem, ale..."


@ProstyKrzywy: Młody uśmiechniety polaku po studiach filologii francuskiej, po dwóch fakultetach i zarobkach na poziomie 4k net. Przemawiam do ciebie i tobie podobnych. Otóż poparta krytyka nie jest hejtem, ale odebrałeś to bardzo personalnie, więc wyślę ci coś jeszcze.
Desire22 - >matecki zapomniałeś na początku komentarza dodać "nie jestem za pisem, al...
  • Odpowiedz
@Desire22 oh jak strasznie mnie piecze dupa, oj jak boli oj jak boli, komentarz jakiegoś randoma z wykopu to cios w moje małe antypisowskie serduszko.
Ale cały ten ból to nic przy pieczeniu waszych dupsk i kwiku odrywania od koryt xD
  • Odpowiedz
oh jak strasznie mnie piecze dupa, oj jak boli oj jak boli, komentarz jakiegoś randoma z wykopu


@ProstyKrzywy: Czyli po prostu jesteś niereformowalnym ułomkiem, nawet nie potrafisz odpowiedzieć na zarzut xD

Ale cały ten ból to nic przy pieczeniu waszych dupsk i kwiku odrywania od koryt xD


@ProstyKrzywy: No tak mnie oderwali od koryta, jeszcze pół roku temu w sejmie robiłem. Ale ty głupi/odklejony jesteś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawcio_Racoon: Wg. definicji właśnie psychopata ma większę problemy z radzeniem sobie z emocjami. Jest dużo cech wspólnych w jednym i drugim zaburzeniu. Ciężko zakwalifikowac osobę bez szerszego kontekstu. Dla mnie osoba wyprana z jakichkolwiek emocji, spokojna, bezwzgledna i skupiona zawsze była bliżej socjopaty niż psychopaty.
  • Odpowiedz
pojazd na miarę pisowskiego trolla


@Darek08: Obniżył Pan Tusk (Niekłamiący i złotosercy polityk) Benzynke do 5,19? Nie? To może dlatego, że też nie rucha w dupsko bez mydła? Dojdzie to do ciebie?
  • Odpowiedz