Wpis z mikrobloga

Potrzebuję L4 no 3 tyg czerwca. Zwalniam się i okres miesięcznego wypowiedzenia nie dam rady juz tu wysiedziec. Na L4 byłam w swoim zyciu moze z 10 dni. Plus końcówki 2 ciąż. Tłumaczę się, bo to dla mnie niefajna sytuacja, nie czuję się z nią ok. Poprostu praca w której jestem przyprawia mnie o deprechę. Nie chce mi sie wdawać w szczegóły. Podjęłam decyzję, że chcę odejść, tylko to L4 mi potrzebne, żeby po wręczeniu wypowiedzenia już nie musieć wracać. Dajcie spokój z chamskimi komentarzami. Proszę o inf na priv jak coś. #nowysacz #pytanie #pracbaza
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podjęłam decyzję, że chcę odejść, tylko to L4 mi potrzebne, żeby po wręczeniu wypowiedzenia już nie musieć wracać


To idź do psychiatry. Jak Ci wystawi to essa ale IMO wali na kilometr symulowaniem.

łatwo ferujesz wyroki

@
  • Odpowiedz
I przez takich pasożytów pracodawcy boją się zatrudniać kobiety .


@Dueil_angoisseus: dziwne bo na tym portalu #!$%@? l4 kombinuja najczęściej chłopy co przepracowały 2 tygodnie i im się nie chce xDD
  • Odpowiedz
  • 0
@ostatniebydle: No chyba tak to się skończy, ze psychiatra. Najgorsze jest to, że środowisko w którym pracuję jest dość hermetyczne i wiem, że będzie gadane po mieście że taką akcję z psychiatrą odwaliłam. Wolałabym jakieś zapalenie zatok czy coś.
  • Odpowiedz
  • 0
Przecież ona sama pisze że jest dzieciata a wiadomo jak to wygląda w oczach pracodawców.


@Dueil_angoisseus:

Przecież ona sama pisze że jest dzieciata a wiadomo jak to wygląda w oczach pracodawców.

Ty jesteś jakiś opóźniony? Nie umiesz czytać? Mam duże dzieci, jedno w liceum, na noc same zostają. Sama nigdy nie korzystam z L4, bo rzadko choruję. Nigdy żadnych wałków nie robiłam. Ten jeden raz potrzebuję, chcę wziąć chorobowe za
  • Odpowiedz
@monalisssa: a słuchaj że wszystkich geniuszy od sraczki kręgosłupa i psychiatrów to załatwisz l4 jak dawno nie będziesz tam pracowała, jeżeli faktycznie jesteś wyniszczona psychicznie starczy iść do internisty i mu szczerze powiedzieć co ci jest i co odczuwasz do miesiąca bez problemu da l4.
  • Odpowiedz
@monalisssa:
1. Sama dałaś argument z bomblami więc nie wiedziałem że są takie duże i myślałem że jesteś młoda mama.
2.

Bo się wypaliłam, bo nie dam rady już na tym stanowisku siedzieć i w dniu jak złożę wypowiedzenie, nie chce tu już wracać. Ty te komentarze chyba piszesz dla
  • Odpowiedz
  • 0
@nairoht: No właśnie się zastanawiam czy internista mi coś takiego wypisze. Myślałam, żę ktoś z mojej okolicy poleci mi prywatnie jakiegoś doktora, gdzie pójdę, zapłacę i będzie
  • Odpowiedz
@monalisssa: moja 3 lata temu miała duże problemy osobiste w związku z chorobą członka rodziny, plus nadmierną ilość pracy niż zazwyczaj, lekarz rodzinny wysłał ją na l4 na prawie miesiąc ale zaznaczył że jeżeli po odpoczynku i po zrobionych badaniach (tak kazał jej robić badania krwi etc) się nie poprawi to powinna udać się do psychiatry w celu dalszej diagnozy, na szczęście się poprawiło.
  • Odpowiedz
dziwne bo na tym portalu #!$%@? l4 kombinuja najczęściej chłopy co przepracowały 2 tygodnie i im się nie chce xDD


@nairoht: hmmm ciekawe dlaczego xD Może dlatego, bo zdecydowaną większość społeczności tego portalu stanowią niebieskie paski? xD
  • Odpowiedz
dziwne bo na tym portalu #!$%@? l4 kombinuja najczęściej chłopy co przepracowały 2 tygodnie i im się nie chce xDD


@nairoht: pomyśl zanim coś napiszesz. Przecież Na tym portalu 90-95% to chłopy to jak ma byćinaczej?
  • Odpowiedz
@monalisssa sytuacja normalna i zdrowa. To nie Twoja firma i dbaj o siebie a nie samopoczucie randomowych ludzi z którymi przyszło Ci pracować. Każdy normalny lekarz Ci da jak powiesz, że masz już dość. Kilka ładnych lat temu jak poszedłem i powiedziałem, że jestem zmęczony babka tylko zapytała czy chce 1 czy 2 tygodnie. Matka 2 dzieci dostanie i 3 jak będzie chciała. Przynajmniej powinna.
  • Odpowiedz