Wpis z mikrobloga

ehhh gdybym powiedział psycholog, że mam myśli samobójcze to by mnie zamknęli w psychiatryku a tak naprawdę jest, że nie widzę sensu życia i codziennie o tym myślę. Przed psychiatra i psychologami w klinice ciągle mówię, że czuje się dobrze bo nie chce być wylewny zwłaszcza przed grupą a tak naprawdę to czuję się tragicznie psychicznie ale nikt o tym się nie dowie bo jestem #!$%@?ą
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Retserof prędzej czy później to nastąpi bo nie mam odwagi mówić o tym co naprawdę mi leży w sercu, mimo że placa specjalistom żeby mi pomogli xD Bez sensu taka terapia
  • Odpowiedz
@shakerti1: dlatego nie warto. wypisz sie z tego gowna i im nie plac. przeciez u mnie bylaby analogiczna sytuacja ze po prostu by mnie zamkneli. a tak to jakoś sie tułam jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@Retserof ja akurat nie płacę, to idzie z ubezpieczenia niemieckiego jestem na odwyku i terapia psychologiczna tutaj pozostawia wiele do życzenia bo wcsle nie pomaga a bardziej mnie stresuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Retserof nie mam za bardzo wyjścia, nie mam pracy i pewnie jakbym wyszedł teraz to bym zaczął znów chlac xd A tak to chociaż jeszcze dwa miesiące się pomecze i dostane za to siano, szkods już przerywać jak prawie połowę wytrwałem
  • Odpowiedz