Wpis z mikrobloga

@enforcer: nie to nie jest dobre, to jest zalosne. Nawet ludzie z iq taboretu sie z takich przeklenstw nie smieja.


@pikpoland Masz rację, to absolutnie naganne śmiać się z takich prymitywnych wulgaryzmów.

Natomiast myślę że nawet ludzie z iq taboretu powinni złapać że śmieszne w tym frejku nie miały być bezpośrednio przekleństwa...
  • Odpowiedz
Natomiast myślę że nawet ludzie z iq taboretu powinni złapać że śmieszne w tym frejku nie miały być bezpośrednio przekleństwa...


@Werdna: to pewnie ten typ osoby, która była alkoholikiem x lat, przestała pić i teraz wszystkim wytyka, że jak mogą pić to świństwo
  • Odpowiedz
nie to nie jest dobre, to jest zalosne. Nawet ludzie z iq taboretu sie z takich przeklenstw nie smieja.


@pikpoland: a tu nie chodzi o fake wiadomości w których niby siłownik podmieniał słowo "kurier" na "#!$%@?"? Mnie rozśmieszyło, bo wyobraziłem sobie taką sytuacje, że dostaje taką wiadomość xD
  • Odpowiedz
nie to nie jest dobre, to jest zalosne. Nawet ludzie z iq taboretu sie z takich przeklenstw nie smieja.


@pikpoland: Czemu? Skończyłem studia techniczne na polibudzie, pracuję w zawodzie, mimo, że od studiów minęło kilka lat, potrafię jeszcze całkować, pamiętam jakieś twierdzenia, definicje, sposób na policzenie stabilności systemu liniowego. Lubię różną muzykę, od klasycznej, przez filmową, rock, metal, a nawet polski rap. Może i nie jestem jakiś mega inteligentny, ale głupim
  • Odpowiedz