Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #budowadomu #budujzwykopem

Mirki, ile to jest pie####nia się z wykonawcami, hurtowniami, wszystkim przy budowie, to ja nawet nie. Drugi raz to bym to j####l i wyjechał za granice na gotowe xD w Polsce jak w lesie. Nie dziwie się deweloperom ze takie marze ładują. Za to wk####nie się. stres i wieczne fikołki, to należy się im jak psu buda, tzn. micha. Bo moje pieski nie mieszkają w budzie tylko ze mną w domu.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Kam_sekwaw: brak mozliwosci przeróbek, trudna/niemożliwa rozbudowa, przy domu ktory wybudowalem nie wiem czy w ogole byloby mozliwe wykonanie takiego metrazu i różnych niestandardowych rozwiazan architektonicznych ktore mam u siebie. A na kanadyjke/dom szkieletowy to juz w ogole bym sie nie zdecydowal.
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: Bo to trzeba na spokojnie budować, organizować materiały bez pośpiechu i budować chwilą - carpe diem - chwytaj budowę czy jakoś tak, a nie na łapu capu może przywiozą materiał a może nie, może fachowiec przyjedzie, a może złamie rękę 3 raz w tym miesiącu lub teściowa umrze drugi raz w tym kwartale. Trzymaj się tam w tym systemie zleconym, niech ci się terminy zgrywają ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@ProgramistaNaBudowie: ja wiem, to trzeba na spokojnie usiąść i pomyśleć. Poczekać dwa tygodnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz będzie taniej i łatwiej. Teraz mam problem w drugą stronę, bo mnie hurtownie za####ły towarem, a ekip nie ma xD I tak sobie materiał leży i czeka aż łaskawie się pojawią. Tydzień opóźnienia to nie opóźnienie. Jak się pora roku w międzyczasie nie zmienia, to już i tak duży
  • Odpowiedz
  • 0
@Czoso: w sensie zakup czegos w fajnym miejscu za gotowke, zyc sobie na luzie, gdzies na poludniu, z dala od naszego kultu #!$%@? w robocie. Kupic sobie fiata 500, kilkuletniego zamiast posiadania nowych aut. I zyc. Odnaleźć szczęście na 80m zamiast dazyc docelowo do 400m2 willi.
  • Odpowiedz