Wpis z mikrobloga

94 983,77 - 21,21 - 1,85 = 94 960,71

Debiut na półmaratonie zaliczony :D Nie udało się niestety polecieć w sub80, ale i tak treningowa życiówka poprawiona o minutę.

Czas netto 1:21:48
37 msc w open i 20 w kategorii wiekowej zaskoczyło mocno, jestem mega zadowolony z biegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Warunki idealne, nie można było sobie wyobrazić lepszych. Kibice ładnie nieśli, w tym miejscu ogromne dzięki dla @Grzegiii za doping na trasie! ʕʔ

Co do samego biegu - ten bieg był mega ciężki psychicznie. Od samego początku przy tempie docelowym tętno mi skoczyło na 180+ i przez długi czas się utrzymywało przy 190 xD Co było dziwne, bo nie czułem w ogóle żadnej zadyszki ani nic, wydolnosciowo było ok. Myślałem że pas na klacie zaczął wariować, no ale jednak koło 11 km musiałem zwolnić. Przygasłem i do 16km biegłem sporo wolniej niż w założeniach. Na 16km udało się pokonać wewnętrzne demony. Pomyślałem że teraz zostało już 5km, a w tym dystansie jestem dobry - więc przygazowałem do końca i wywalczyłem 1:21:XX.

I ogromne gratulacje dla @enteropeptydaza za wywalczenie życiówki. Jesteś niesamowita! ()

BARDZO FAJNIE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
scorp02 - 94 983,77 - 21,21 - 1,85 = 94 960,71

Debiut na półmaratonie zaliczony :D N...

źródło: 1000030852

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@scorp02: uważaj na tych badaniach... mogą stwierdzić że jesteś jakim reptilianem czy cuś i zamknąć w jakimś ośrodku badawczym :D Ależ jestem ciekaw wyników!
  • Odpowiedz
@scorp02: A zegarek nie wykrywa po cięższym biegu nowego progu? Zwykle domyślnie to ustawienie jest na auto. Proponuję reset stref w profilu (w zegarku) i po kolejnym biegu powinien ustawić :)

@Grzegiii Mieszałeś coś w g. connect? Aktywność biegowa jest zablokowana :>
  • Odpowiedz
@Piter_Privisi panie, Pan jest na dobrej drodze zostania harpaganem z Pana progresem! Odwagi i wiary!

@abc3 szkoda gadać. Mam problem ze startem w Skyway Run - 5k po pasie startowym. Biegło się pięknie, trzymałem tempo cały czas bo wiedziałem że jest moc. Na mecie 5k na zegarku, 20:23. Euforia! Wyniki na stronie 21:09... Nie mam pojęcia jakim cudem, splity elegancko szły. Dystans się zgadza, żadnych artefaktów po śladzie. Ludzie piszą że też
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@neufrin Dzięki dziku ()

@Grzegiii Nie poddam się bez walki, obiecuję!! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@abc3 Hmmm po tym biegu mi zwiększył HRmax na 194 xD Ze 192 bodajże. A strefy chyba zostały bez zmian, chociaż w miarę biegania leciutko mi przesuwa granice stref

@Piter_Privisi Dzięki
  • Odpowiedz