Wpis z mikrobloga

Aż mnie skręca kiedy o tym myślę - po 35 latach rządów lewactwa w końcu wykształciła nam się wolnościowa partia - konfederacja. I co? I nic - POPIS dalej ma 90% poparcia. Minęło 6 miesięcy od wyborów - dalej to samo a tymczasem mogliśmy już mieć:
- Likwidację ZUS
- Likwidację PIT i wprowadzenie prostego podatku obrotowego
- Likwidację socjału dla ukraińców (i polaków oraz innych narodowości - jak chcesz hajs - pracuj po prostu)
- Uproszczenie VAT
- Koniec ze strefami "czystego" czyli bogatego transportu
- Zakaz promowanie ideologii gender i LGBT
- Odrzucenie zielonego ładu i ETS czyli czynników które doprowadzą niedługo do bankructwa wielu gospodarstw domowych

No ale polactwo nie potrafiące samodzielnie myśleć dało sobie wmówić że konfa to ruskie onuce i wolą rządy socjalistów którzy ich okradają na każdym kroku. Kraj mamy piękny ale naród strasznie durny, ehh.

#konfederacja #bekazlewactwa #polityka #podatki #socjalizm #ekologia #ukraina
  • 86
  • Odpowiedz
@Viado ale rozumiesz że nic z tej listy by nie było zrobione, bo proste to jest tylko na papierze? Jedyne co by się wydarzyło to kościółkowy zamordyzm i wepchanie Polski w łapy Rosji. Tak to już mają te skrajnie prawicowe partie. Z konfy się wyrasta, nie przejmuj się.
  • Odpowiedz
@Stabilizator: Przeczytałem te twoje wypociny i tak sobie myślę. Sam mam jakieś screenshoty chyba kilkudziesięciu prorosyjskich tweetów od większości polityków konfederacji. Od wychwalania Putina, przez pisanie, że powinniśmy być z rosją przeciw Ukrainie, po wypisywanie, że ruscy mają najwspanialszą demokrację, że jako Polska powinniśmy obchodzić rosyjskie święta itd. itp. Skoro wszyscy tu ludzie takie rzeczy widzieli, to ty
a) dopiero wczoraj założyłeś sobie internet i wcześniej go nigdy nie miałeś,
b)
  • Odpowiedz
Jakby zajęli się rzeczywiście gospodarką a nie byli ruskimi świniami to bym na nich głosował, ale dla nich najświętsza ekscelencja Putin i pedofilski kościół katolicki najważniejsze. Jak zwykle głosowanie na mniejsze zło.
  • Odpowiedz
@Viado: to wina narodu czy Konfederacji?
Wyjaśniem Ci na czym polegają błędy patrii:
- Korwina coś powiedział
- Korwin coś #!$%@?ł
- Korwin znowu się zbłaźnił
- Braun x3
- inny członek partii coś mówi pseudonaukowego i się wykłuca że ma rację, bo jemu się tak wydaje.
- W partii są nacjonaliści z młodzieży wszechpolskiej którzy w czasach gdy byli młodzi nie zbudowali sympatii społeczeństwa, pomimo, że wielu z nich jest
  • Odpowiedz
@Viado: konfederacja ma koło. Co ich powstrzymuje przed złożeniem tych projektów poselskich? Z tej ruskiej partii pozerów jest taka „nowa partia poza stolikiem” jak z korwina młodzieniec z bujną czupryną. Pomijam fakt że to jest Konfedepis, a nie POPIS, bo od razu usiadli z pisowcami do stolika w rządzie dwutygodniowym, i najgłośniej kwiczą jak koalicja chce kogoś rozliczać.
  • Odpowiedz
- Likwidację ZUS


@Viado: Mentzen zaprzeczył.

- Likwidację PIT i wprowadzenie prostego podatku obrotowego


Mentzen zaprzeczył

- Likwidację socjału dla ukraińców (i polaków oraz innych narodowości - jak chcesz hajs - pracuj po prostu)


Bosak zaprzeczył likwidacji programów socjalnych.

- Uproszczenie VAT


Prawdziwie wolnościowa partia Korwina by go całkowicie zlikwidowała, bo uproszczenie to nadal KRADZIEŻ z pieniędzy LUDZI PRACUJĄCYCH that what mentzen said

- Koniec ze strefami "czystego" czyli bogatego transportu
  • Odpowiedz
@Viado:

Likwidację ZUS


Kolego, ale od mojego hajsu, który tam wpłacałem 15 lat wara. Jak chcesz zlikwidować ten ZUS? Razem z moim hajsem? Przecież oni go mi nie wypłacą bo nie mają. Wiem, że jak dożyję to mi będą wypłacać mało, ale coś tam będzie.

Zakaz promowanie ideologii gender i LGBT


To nie przejdzie w żadnym kraju. I bardzo dobrze. Sam nie jestem zaangażowany w te rzeczy, ale niech każdy sobie
  • Odpowiedz
@Viado: wyglądasz na trolla ale i tak odpowiem:

- Likwidację ZUS

Emeryci do piachu czy do fabryki w wieku 80 lat?

- Likwidację PIT i wprowadzenie prostego podatku obrotowego

Czyli wszelkie biznesy niskomarżowe zamykamy?

- Likwidację socjału dla ukraińców (i polaków oraz innych narodowości - jak chcesz hajs - pracuj po prostu)

Koniecznie zacznijmy od 800+, najlepiej zabierzmy samotnym rodzicom. Potem jeszcze inwalidom.

- Uproszczenie VAT

Jedyne co ma jakiś potencjał
  • Odpowiedz