Wpis z mikrobloga

Aż mnie skręca kiedy o tym myślę - po 35 latach rządów lewactwa w końcu wykształciła nam się wolnościowa partia - konfederacja. I co? I nic - POPIS dalej ma 90% poparcia. Minęło 6 miesięcy od wyborów - dalej to samo a tymczasem mogliśmy już mieć:
- Likwidację ZUS
- Likwidację PIT i wprowadzenie prostego podatku obrotowego
- Likwidację socjału dla ukraińców (i polaków oraz innych narodowości - jak chcesz hajs - pracuj po prostu)
- Uproszczenie VAT
- Koniec ze strefami "czystego" czyli bogatego transportu
- Zakaz promowanie ideologii gender i LGBT
- Odrzucenie zielonego ładu i ETS czyli czynników które doprowadzą niedługo do bankructwa wielu gospodarstw domowych

No ale polactwo nie potrafiące samodzielnie myśleć dało sobie wmówić że konfa to ruskie onuce i wolą rządy socjalistów którzy ich okradają na każdym kroku. Kraj mamy piękny ale naród strasznie durny, ehh.

#konfederacja #bekazlewactwa #polityka #podatki #socjalizm #ekologia #ukraina
  • 86
  • Odpowiedz
@Viado: Jesteś niestety tylko głupim, prostym populistą. Tak, zlikwidować wszystko, rozwalic najlepiej atyomówką. Pokaż mi jakiś rozwinięty kraj bez ZUSu, podatku dochodowego (niektóre rolnicze stany w USA nie płacą + arabskie kalifaty), składki zdrowotnej etc. VAT i ETS, podpisaliśmy unijne zobowiązania. Zwykły głupi chłopek roztropek, taki jak dziadki z PISu z Podkarpacia, tylko w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@Viado: Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że wbrew temu, co wielu wykopków twierdzi, poparcie środowiska Konfederacji z wyborów na wybory nieustannie rośnie. Jasne może i procentowe spadły przez frekwencję, ale prawda jest taka, że jak zobaczysz sobie na czystą ilość głosów, to elektorat ani razu jeszcze nie zmalał, tylko rośnie.
  • Odpowiedz
No ale polactwo nie potrafiące samodzielnie myśleć dało sobie wmówić że konfa to ruskie onuce i wolą rządy socjalistów którzy ich okradają na każdym kroku.


@Viado: najwiecej #!$%@? o okradaniu przez panstwo slychac od konpederackich mariuszy na jdg typu mechanik czy inny budowlacniec co to i tak wiekszosci przychodu nie ewidencjonuja xD
  • Odpowiedz
@Viado bo polactwo to potomkowie chłopów pańszczyźnianych w przeciwieństwie do anglików czy francuzów, którzy skolonizowali i trzymali za mordę większość planety, przy okazji widowiskowo #!$%@?ąc się nawzajem.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: to raczej określenie ludzi mówiących po polsku, ale nie czujących z nią związków i wręcz wstydzacych się polskiego pochodzenia. To takie myślenie w stylu"polskość to nienormalność" w zależności od kontekstu ma się rozumieć.( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Viado Ale wiesz że Konfa wcale nie chce likwidować socjali, a w związku z tym PITu, ZUSu itd? xdd

Podatki i socjale by zostały takie same, mówił o tym i Memcen i Bosak. Jedyne co by zmienili to za obrazę uczyć religijnych 25 lat więzienia, a za homoseksualizm śmierć xd
  • Odpowiedz
@komentator_2020 Taa kryptowaluty by korumpować polityków xDDD

Sama brukselka korumpuje polityków. Wszyscy jednogłośnie głosują i grzecznie słuchają się partii byle stołek i 150 tys miesięcznie zachować.

Widać właśnie jak wszyscy ministrowie ładnie do Brukseli uciekają by się nachapać.

Wszyscy ładnie będą tam za zielonym ładem i lokacja imigrantów głosować, byle ich tam partia wysłała.

Wystarczy że chinole mld rzucą tym na najwyższych stołkach.
  • Odpowiedz
@Banicjusz Przecież chcieli zlikwidować PIT.
Na szczescie większość prywaciarzy #!$%@? mamy totalnie w te wasze PITy, ZUSy i sociale.

Bo ani ZUSu, ani PITu, ani VATu prywaciarze nie płacą.

Chcecie za miskę ryżu pracować to pracujcie.

Oddawajcię 12% pensji w PITcie 20% pensji w zusie i później 23% pensji w VATcie i kilka % w akcyzie na paliwo.

A później Wam sprowadza imigrantów i skończycie jak w Brukseli. Zachęcam trochę świata pozwiedzać
  • Odpowiedz
@Andele: Tak sobie tłumacz. Mi to brzmi jak jakaś pogarda ze strony ruskich. Poza internetem widziałem tylko ruska wyzywającego Polaka od polaczków, a w internecie z kolei tylko konfiarzy. No ale wiem też, że od konfiarstwa nie ma co zbyt wiele oczekiwać.
  • Odpowiedz
@Viado: w czym konfederacja jest wolnościowa? Przecież oni nawet zrezygnowali z głównego postulatu korwinizmu czyli likwidacji podatku dochodowego.
  • Odpowiedz