Wpis z mikrobloga

@power-weak ale w sumie to nie jest to sytuacja beż wyjścia wystarczyłoby się później jej zapytać czy jest też taka głupia, że nie zna się na żartach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jegertilbake: jesli plynie z wewnatrz tzn ze sory ale masz odciety uklad nerwowy (autyzm?). Pewnosc siebie buduje sie doswiadczeniami, ma na to glowny wplyw srodowisko, to nie jest cos z czym sie rodzisz.
  • Odpowiedz
@jegertilbake: pewnosc siebie jest jak poziom HP w grach komputerowych. Kazde zle doswiadczenie ci jej troche odbiera a dobre dodaje. Ty mylisz pewnosc siebie z odcieciem ukladu nerwowego od bodzcow zewnetrznych. Pewnie masz problemy np z empatia, srednio ogarniasz jak ktos Cie odbiera, itp. mam racje? To wcale nie jest dobre, bo zyjesz w takiej bance, gdzie wydaje Ci sie ze wszystko z Toba jest okej ale otoczenie odbiera Cie zupelnie
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Nie wiem jak to połączyłeś z brakiem empati xD jak ktoś nie jest przegrywem tylko zyje w społeczeństwie to ciągle spotyka się z odmową albo niemiłym traktowaniem. Na początku się tym przejmujesz ale potem się z tego wyrasta i uczysz się olewać takie opinie. To nabyta umiejętność.
  • Odpowiedz