Wpis z mikrobloga

Często słyszy się że za złą opinię psów typu TTB odpowiadają faceci w dresach, łysa patologia, do tego pewnie psy są w typie. Natomiast w Polsce 90 % hodowców to kobiety, w przypadku najgorszej patologii z rozmnażaniem ( Łowicz) i ostatnich pogryzień ( Oleśnica ) to psy z hodowli po kilkanaście/ kilkadziesiąt tysięcy zł. Na grupach też królują kobiety. Pokaże wam przykładowy post i komentarze, zauważcie że tam prawie nie ma facetów. Dopóki te psy były trzymane przez facetów, nawet jeśli byli patusami to nie było problemów. Problemem jest dziurawa patologia.
#psy #polska #patologiazewsi #patologiazmiasta
MiniKierownik - Często słyszy się że za złą opinię psów typu TTB odpowiadają faceci w...

źródło: temp_file8818180340022791644

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@tomaz99: "dziesiątki SKUTECZNYCH ataków na ludzi" ()
Co do #!$%@??! Dlaczego temu karynisku jeszcze tego bydlaka nie uśpiłi?
To przecież przechodzi ludzkie pojęcie żeby inni musieli cierpieć bo #!$%@? ma misję.
Ale się #!$%@?łem. No ja #!$%@?ę ( ͠° °)
  • Odpowiedz
w przypadku najgorszej patologii z rozmnażaniem ( Łowicz) i ostatnich pogryzień ( Oleśnica ) to psy z hodowli po kilkanaście/ kilkadziesiąt tysięcy zł.


w przypadku najgorszej patologii z rozmnażaniem (Łowicz) i ostatnich pogryzień (Oleśnica), to psy z hodowli po kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy zł.

@MiniKierownik: Poprawiłem, bo było kilka rażących błędów.
  • Odpowiedz
małym yorkiem, który nawet jak dziabnie to poza małą ranką pogryzionemu nic nie będzie


@DonTadeo: No nie wiem. Kumpel jako kilkuletnie dziecko został przez takiego Pimpusia ugryziony w ścięgno Achillesa i aż do teraz, 30 lat później, ma problemy z chodzeniem.

Zwierzęta hodowlane z dala od ludzi, którzy nie życzą sobie kontaktu.
  • Odpowiedz
tak się wydaje, bo na facebooku jest nadreprezentacja kobiet, podobnie jak na wykopie facetów, oboje żyjecie w bańkach tylko innych
  • Odpowiedz
@MiniKierownik: No za morderstwa, gwałty i kradzieże też baby w większości odpowiadają. Dopóki nie było feminizmu to nie było z tym problemu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wykopki nigdy nie przestaniecie mnie zadziwiać w kreatywności przypisywania wszelkich złych zjawisk tym paskudnym kobietom. Ki z tym że po prostu grupki Facebookowe zawsze były opanowane przez baby, a jeśli chodzi o ulice to w większości pitbulla widzisz z chłopem. XDDD
  • Odpowiedz
Sam mam pitbula i też zauważyłem ten problem na tych grupach, tego się nie da czytać. Pani pisze posta o tym, że przygarnęła psa który został wyrzucony z pociągu ale nie dogadał się z jej aktualnymi psami, gryzły się itp, więc prosi ludzi o pomoc w znalezieniu dla niego dobrego domu gdzie będzie jedynakiem, zdjęcie psa gdzie jest przypięty łańcuchem i te babska się o to prują, że jak to przypięty?! Jemu
  • Odpowiedz