Wpis z mikrobloga

Często słyszy się że za złą opinię psów typu TTB odpowiadają faceci w dresach, łysa patologia, do tego pewnie psy są w typie. Natomiast w Polsce 90 % hodowców to kobiety, w przypadku najgorszej patologii z rozmnażaniem ( Łowicz) i ostatnich pogryzień ( Oleśnica ) to psy z hodowli po kilkanaście/ kilkadziesiąt tysięcy zł. Na grupach też królują kobiety. Pokaże wam przykładowy post i komentarze, zauważcie że tam prawie nie ma facetów. Dopóki te psy były trzymane przez facetów, nawet jeśli byli patusami to nie było problemów. Problemem jest dziurawa patologia.
#psy #polska #patologiazewsi #patologiazmiasta
MiniKierownik - Często słyszy się że za złą opinię psów typu TTB odpowiadają faceci w...

źródło: temp_file8818180340022791644

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: ja noszę gaz na niedźwiedzie, 7m zasięg, dysza cone, właśnie na takie psy luzem bez kaganca, podbiega, to sie nie zastanawiam czy merda ogonem czy biegnie mnie zagryźć, jeb po pysku z gazu strumieniem z 5m, piszczy i #!$%@? tylko sie kurzy a jak się właściciel pruje, to też z gazu po mordzie i załatwione, polecam ten sposób każdemu.
  • Odpowiedz
@MiniKierownik: na spacerze mogły być właścicielki, ale jak drążyłam temat to w książeczce był wpisany ich fagas i on kupował psa. Mam w rodzinie parę takich i te typy tlumaczą swoje bydlaki słowami "coo? ja miałbym mieć małego psa? wyobrażasz mnie sobie z jakimś zwykłym psem? pfff"
  • Odpowiedz