Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mnie już nawet nie chodzi o to, że Judaszyca wygrała. Bo rozegrała ich wszystkim bardzo skutecznie. Ale to jak wygrała było obrzydliwe.

Nie trzasnęła kulą zaraz po wejściu na 100 tys. Widać było, że rozsadza ją od środka z radości, że ten frajer naprzeciw niej uwierzył i nie rzuci jej kulą, choć mógłby. Zaczęła śmiać mu się w twarz, nawet robić jakieś dwuznaczne uwagi, że chyba jej dobrze nie poznaliśmy... I dopiero wtedy rzuciła kulą.

To dało taki vibe, że nawet nie tyle chodziło jej o wygranie 100 tys., ale o upodlenie tego "biednego Jędhrka, który nic nie ma od życia" przed wszystkimi.

A na końcu go jeszcze przytuliła, żeby mu pogratulować, jak wielkim jest frajerem... Żenada.
  • 31
  • Odpowiedz
@kasia201201 nie wiem po co pytasz czy mnie szmaci skoro wyżej twierdzisz, że można się rozejść, jeśli ktos lubi jak jest #!$%@?.y w dupsko :)

Jędrek jest ofiarą, ma syndrom sztokholmski i będziemy się "srac" gdy widzimy brak szacunku i fałsz

w przeciwieństwie do ciebie ja mam tu konto od wielu lat i widać, że zgubiłas się w internecie
  • Odpowiedz
@slepauliczka dobra, te wypowiedzi są dla mnie śmieszne. Więc nie wchodząc już w tą prostacka polemikę. Powiedz mi, jak on może być ofiarą, skoro on się nie czuje ofiarą? Przecież to gra, program i obiektywnie rzecz ujmując po prostu przegral.I czy Basia w którymś tam sezonie też była ofiarą? I dlaczego miałby być tak smutną i wrażliwa osoba żeby być ofiarą z takiego blachego powodu, jak to że ktoś mu rozbił złota
  • Odpowiedz
@slepauliczka ale Ty wiesz, że ona mu nic nie zrobiła, oprócz tego że zgodnie z regułami gry rozbiła złota kule bo chciała sobie zgarnąć kasę ? Syndrom sztokholmski to może mieć żona która bije mąż albo na odwrót, a nie typek którego zwodzi kobieta i nie odwzajemnia uczuć.
  • Odpowiedz
@slepauliczka nie powiedziałam że cudowna. Bardzo przeciętna tak naprawdę. Tylko, uważam że to ludzie go kastrują w komentarzach. Dorosły chłop, który sobie świetnie poradził z porażka a ludzie traktują go jak biednego, małego, wrazliwego upośledzonego chłopczyka który został dotkliwie zraniony przez przebiegła kocice. On na tym wygrał , wyszedł na prawego, mądrego człowieka który ma zasady a nie na ofiarę.
  • Odpowiedz
@kasia201201 okej, to załóżmy, że ludzie nie reagują, tylko gratulują wygranej.

W takim przypadku jaki jest sens posiadania zasad skoro osoba, która ich nie miała i okazała się najbardziej fałszywa w historii HP zgarnęła wszystko? Chyba, że twierdzisz, że wystarczająca nagroda jest uznanie "za prawego człowieka"
  • Odpowiedz
@slepauliczka no a jaki sens ma zasada,że można rzucić kula, skoro Ty twierdzisz że nie można. Tak, myślę że bycie postrzeganym jako prawa osoba to jedna z najlepszych nagród. Oczywiście w moim mniemaniu, ale myślę że także w mniemaniu Jędrzeja, bo gdyby było inaczej to on by rozbił kule. Każdy ma inne wartości.
  • Odpowiedz