Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mnie już nawet nie chodzi o to, że Judaszyca wygrała. Bo rozegrała ich wszystkim bardzo skutecznie. Ale to jak wygrała było obrzydliwe.

Nie trzasnęła kulą zaraz po wejściu na 100 tys. Widać było, że rozsadza ją od środka z radości, że ten frajer naprzeciw niej uwierzył i nie rzuci jej kulą, choć mógłby. Zaczęła śmiać mu się w twarz, nawet robić jakieś dwuznaczne uwagi, że chyba jej dobrze nie poznaliśmy... I dopiero wtedy rzuciła kulą.

To dało taki vibe, że nawet nie tyle chodziło jej o wygranie 100 tys., ale o upodlenie tego "biednego Jędhrka, który nic nie ma od życia" przed wszystkimi.

A na końcu go jeszcze przytuliła, żeby mu pogratulować, jak wielkim jest frajerem... Żenada.
  • 31
  • Odpowiedz
@kasia201201: ekhm.. wtrącę się, jakby Ci to wytłumaczyć. To nie jest Facebook /instagram żeby takie wysrywo-wywody tu wrzucać. Nie ten poziom dyskusji nie ten rodzaj ze powiem myślenia, nie ten target dyskutantów i czytelników. You know what to do (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@slepauliczka tak masz rację Jędrek jest ofiarą bo przegrał 100 tys.i obgadywala go typiara (o zgrozo!) z Czestochowy, ale ma syndrom sztokholmski bo tak powiedzieli psychiatrzy z internetu i do tego inne zaburzenia osobowości bo czuję się wygrany. A baba która wygrała jest najeźdźcą apokalipsy bo chciała sobie przytulić kasę i teraz trzeba ją spalić na stosie. Ale wszyscy muszą iść na terapię bo w ogóle nadal utrzymują ze sobą kontakt.
  • Odpowiedz
@kasia201201: no właśnie każdy ma ,,inne'' wartości a tu się okazało że Judaszyca nie ma ,nie uznaje i nie szanuje żadnych wartości,a wszystko to za cenę tej nędznej wygranej,bo wiesz mieć honor a pokazać że go się nie ma i to niemal całej Polsce to tak jakby się przegrało całe swoje ,,życie''
można wygrywać i dobrze mieć takie ambicje, ale nie za cenę wredoty,fałszu i kłamst
  • Odpowiedz
@Amikamamy no dobra, ale ogólnie to i tak średnio mnie to rusza. Bo chyba lepiej być publicznie wrednym i fałszywym, niż po cichu. Rozumiem że można się nie zgadzać i jej nie lubić, ale dzieje się tyle różnych rzeczy w życiu, tyle wrednych ludzi egzystuje, że nie rozumiem po co nienawidzic jakiejś kobiety, prędzej będę psioczyc na polityków bo oni mają wpływ na moje życie, niz na uczestniczkę reality-show. Zresztą, naprawdę mam
  • Odpowiedz
Bo chyba lepiej być publicznie wrednym i fałszywym, niż po cichu.


@kasia201201: no co ty piszesz,ty tak serio ?
a nie lepiej byłoby być jednak ,, graczem'' i wygrywać zadania,konkurencje ,mieć mimo wszystko choć minimum empatii w stosunku do przeciwników-graczy ?
naprawdę uważasz że można wygrać tylko będąc koszmarnie fałszywym i wrednym ?
a poza tym ona właśnie ,,po cichu '' była wredna i fałszywa a nie otwarcie publicznie
  • Odpowiedz
@Amikamamy tak masz racje. Była wredna i fałszywa po kryjomu, tylko w telewizji. Tak żeby nikt się nie dowiedział. Przytuliła po wszystkim Jędrzeja i dalej mają kontakt, bo Jędrzej w ogóle nie ma dystansu i jest bardzo bezwiedny i nie ma własnej woli, bo ma 3 latka a nie 30. Nie ma też prawa decydować o tym co go boli a co nie, bo jest zbyt głupi. I teraz, za każdym razem
  • Odpowiedz
Była wredna i fałszywa


@kasia201201: no właśnie,a nie musiała być aż taka wredna,prawda?
ja nie wiem co o niej myśleć ?
czy po prostu jest mistrzynią wredoty bo taka jest na codzień ?
czy za bardzo się wczuła w rolę chcąc odegrać czarny charakter w telewizji mając swoje 5 minut żeby zaistnieć ,
tak czy owak przegięła i pozostawiła po sobie delikatnie mówiąc niesmak i smród ,
takiego zachowania nie da
  • Odpowiedz