Wpis z mikrobloga

#hotelparadise muszę przeprosić za ten wpis, gdzie pisałem że bartek jest gorszy niż judaszyca. nie spodziewałem się, że człowiek może być aż tak doszczętnie zły..

liczyłem na to, że ta osoba ma jakieś resztki godności i szacunku do innych, a finał gdzie oboje zostają na 100k i nikt nie rzuca kulą rozpatrywałem jako pozytywne zakończenie - co prawda byłby to układ, ale przynajmniej uczciwy i sprawiedliwy. w momencie gdy judaszyca rzuciła kulą udowodniła swoje zakłamanie od pierwszego odcinka do samego końca. jeszcze byłoby to w jakimś stopniu usprawiedliwione, gdyby można się było spodziewać, że jęczmień może rzucić, że może ma jakieś wątpliwości. wtedy jej rzut byłby jakoś tam akceptowalny. w tym wypadku ona była w 100% pewna że on nie rzuci i sama się połasiła o 50k. idiotka nie podumała, że więcej straci na wszelkich współpracach reklamowych i sprzedawaniu scamu ludziom tak ciemnym jak ja wczoraj, którzy mają jakąś wiarę w ludzi xd nie wspominając o biednym jęczmieniu, który komuś zaufał.. ale tak jak ktoś pisał, sam sobie winny że nie poszedł do oli

#!$%@?, aż mam pierwszy raz w życiu ochotę napisać jakieś osobie publicznej hejta na priw xd
  • 8
  • Odpowiedz
  • 3
@Szuruburu102: to by tylko potwierdzało jak głupia jest xd zresztą po ostatnich tygodniach widać też jak nie radzi sobie z hejtem, który i tak wcale nie był taki mocny, ciekawe jak teraz sobie poradzi
  • Odpowiedz
Judaszowa poniżała Wujasa przez cały sezon. Obgadywała go za plecami, robiła miny, gdy ten mówił o niej coś miłego. Jego z kolei mina na końcu mówi wszystko, chce stąd zniknąć.... Dziwi mnie, ze utrzymuje z nią relacje po programie i nie wyciągnął wniosków.
  • Odpowiedz
@ehhhh: mam nadzieję tylko że teraz jak siedzi obok niego to widzi tą jego minę jak rzuca i pali się ze wstydu, chociaż nie wiem czy Ona z trybi kiedyś że to było dno zachowanie
  • Odpowiedz