Wpis z mikrobloga

#hotelparadise a ja jednak na finiszu najbardziej anty-kibicuję motomoto. według mnie to jest po prostu nieporozumienie, że taki toksyk i psychopata jest akceptowany przez grupę i dzięki swojemu cynizmowi może wygrać te parenaście baniek. no, chyba że ada miałaby rzucić kulą, ale według mnie bez szans na to.

wiadomo, że judaszyca jest jaka i jest, i że zrobiła sobie wygodny układ do finału i też cynicznie zbudowała nibykoleżeńskie relacje ze wszystkimi, tylko po to żeby później samej na tym korzystać, ale mimo wszystko nikomu nie wyrządziła takiej krzywdy jak bartek i wobec nikogo nie była tak chamska jak on. zresztą budowanie układu i bycie fałszywo-miłym jest też częścią gry. natomiast częścią gry na pewno nie jest realna krzywda systematycznie wyrządzana drugiej osoby i pomiatanie nią jak się chce. zresztą on sam mówił, że on tak po prostu z dnia na dzień się nie zmieni i udaje tylko po to, żeby zostać w programie. po prostu jak dla mnie to, jaki terror psychiczny bartek zgotował kolejnym partnerkom jest niewybaczalne, a sam został w hotelu tylko dzięki mocnej pomocy produkcji (ratowanie od jęczmienia, bezpieczeństwo na ostatnim rozdaniu czy nawet brak quizu na inteligencję dla panów xd). dziwie się tak w ogóle, że nikt nie zadał pytania na pandorze bartkowi czy dalej uważa że adę powinno się #!$%@?ć i że jest szmatą.

poza tym bartek z tym swoim napuchniętym ego i ciągłym powtarzaniem, że tylko on jest najlepszy i że tylko on buduje romantyczną relację w programie zakrzywia rzeczywistość. gdyby inne pary miały tyle czasu co on, też byłyby w stanie zbudować podobnie bliskie relacje (np domi i kryptowaluciarz, michał i martyna), ale to oczywiście nie mieści się w obrazie świata ograniczonym własnym bickiem.
  • 26
  • Odpowiedz
@ehhhh: O to, to...przemocowy gosc powinien być na marginesie zaciekawienia nim, juz nie mówiąc o kibicowaniu. Romantyzowanie jego patologicznej relacji tylko umacnia go w przekonaniu, że jest wyjątkowy, szczery, tylko on zasługuje a tak w ogóle, to gdyby nie byl ok to El Dursi nie kibicowalaby właśnie jemu. Idzie pozniej w świat taki imbecyl i na tej czy innej Karynie cwiczy swoje patologiczne reakcje. Życzę mu sromotnej porażki w głosowaniu
  • Odpowiedz
  • 3
@yolllx33: no właśnie powiedz mi w jaki sposób ona gorsza od niego? bo tego nie rozumiem? też jej nie lubię i też widzę że jest fałszywa, ale jak dobrze pamiętam to nikogo tak wprost nie skrzywdziła jak bartek swoje partnerki
  • Odpowiedz
  • 3
@eliza-koper: dokładnie tak. momentami się zastanawiam czy to nie jest tak, że po prostu uczestnicy nie uwierzyli w jego ciągłe gadanie że on jest najlepszy i czy to nie jest tak, że trochę się go boją, a trochę uznają jego wyższość, która wynika z siły i bezczelności i niczego więcej. jeszcze kilka odcinków temu wszystkie dziewczyny jednogłośnie potępiały zachowanie bartka jak #!$%@?ł przy wszystkich domi, ole, luize i adę nawet
  • Odpowiedz
@ehhhh: jak dla mnie jedyna partnerka, ktora Bartek "skrzywdził" byla Luiza . Adą samą się na to godziła mówiąc, że to Hotel i musi zacisnąć zeby. Bo w normalnym życiu już by przestała utrzymywać z nim kontakt . Sama wielokrotnie a wręcz ona najbardziej zaznacza, że jest to relacja romantyczna. Wiec jak se pościelisz tak się wyśpisz. Nie bronie Moto, ale nie wybielajmy Ady, która tylko po to by być
  • Odpowiedz
No to zobaczcie. Bartek taki toksyk a mimo wszystko ludzie wolą żeby on wygrał a nie osobą która knuła i manipulowała za plecami innych. To tylko świadczy o Judaszycy. Wolę żeby wygral toksyk, który jest szczery niż fałszywa, manipulująca osoba. Co do Luizy. Luiza sama się wywaliła i to było jej jedyne osiągnięcie w tym sezonie. Wszyscy najeżdżali na Ade że się zeszmaciła. Przypomnę że Luiza też tak się trzymała Bartka przez
  • Odpowiedz
@ehhhh: życie z takim Moto niszczy życie kobietom i ryje głowy dzieciom z takich związków. Taki moto i taka Ada są z dysfunkcyjnych rodzin - nie ich wina, ale teraz sami zachowują się patologicznie a ludzie bez wyobrazni im przyklaskują.
I jak czytam, ze bazarowe obgadywanie Judaszki jest gorsze niż niszczenie wartosci i wiary w siebie przez patologicznych ludzi, to zastanawiam się czy piszą to dzieci, czy dorośli głupcy.
  • Odpowiedz
@beata-fijalkowska: to że Ada się podkłada, nie zmienia faktu jakim beznadziejnym człowiekiem jest motomoto. Chamski był dla Luizy, Dominiki i Ady. We wszystkich swoich parach przejawiał zachowania patologiczne. Koleś jest beznadziejny na każdej płaszczyźnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@beata-fijalkowska: jak dla mnie publiczne wyzywanie przy innych danej osoby to już jest krzywdzenie. i choćby jego odzywki do Domi przy innych przy stole to jak dla mnie jeden z wielu przykładów kiedy przesadził i powinien się spotkać z ostracyzmem grupy. mówisz o wygrywaniu konkurencji bartka, a nie wspomnisz o dzikiej karcie jaką fartem dostał gdy odpuliła go ada. on wtedy powinien odpaść i kropka, zresztą sam nawet bartek mówił
  • Odpowiedz
@ehhhh: Z tych dwóch par to już chyba wolę, żeby wybrała Aga i Jędrek. Bartek po trupach do celu. Jego ego oraz pewność siebie, że jemu się ten finał należy a Aga z Jędrkiem nie wygrali żadnej konkurencji. Jędrek taki przyjaciel programowy a jak to powiedział Bartek do Ady przy śniadaniu, że "to jest wróg".
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopanywykopek: osobiście uważam, że ludzie stoją za bartkiem, bo uwierzyli w jego pewność siebie i mindset zwycięzcy. a co do tego za kim ludzie staną, przekonamy się dzisiaj wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Kakarot_Z: no jestem ciekaw gdzie, chętnie rozwinę swoje myśli, bo według mnie faworyzowanie bartka w tym momencie jest jakieś absurdalne i niezrozumiałe. wciąż nikt mi nie wskazał w jakich zachowaniach judaszyca była gorsza od bartka, poza ogólnym byciem fałszywym (co jest prawdziwe, ale nie na tyle grube jak toksyczność bartka)
  • Odpowiedz
  • 3
@Aldib: no właśnie, ludzie zarzucają fałszywość judaszycy, a tu choćby nawet w tej sytuacji jest bardzo mocna fałszywość bartka. odnosi się tak do typa, który mu uratował skórę i dzięki któremu tam jest i nie mówi mu tego wprost, tylko je od niego ziemniaczka w najlepsze
  • Odpowiedz
@ehhhh: dokładnie. Bartek im dłużej był w programie i wygrywał konkurencje to coraz bardziej się nakręcał i dostawał obsesji, że musi wygrać HP i nie ważne z kim w parze ważne że do finału. Przypomina mi trochę Arnolda z filmu Terminator, który mówi słowa "I'll be back". Aga i Jędrek para na przetrwanie i mają ze sobą ciepłe kapcie, ale i tak już wolę ich na ścieżce lojalności. Już widzę
  • Odpowiedz
@ehhhh: spoko już odpowiadam:
To że Bartek jest gburem i chamem to nie podlega dyskusji,ale czy więcej krzywdzi ludzi niż Judaszyca, to nie byłbym taki już pewien. Bratek krzywdzi ludzi w dużej mierze słowem, i swoim zachowaniem wpływa na drugą osobę, że ta się czuje źle. Natomiast Agnieszka jest tą cichą, która wysysa krew z ludzi nie robiąc im fizycznej krzywdy. Podstępnie wykorzystuje ludzi i ich urabia pod siebie, często
  • Odpowiedz
  • 2
@Kakarot_Z: ok, no teraz rozumiem, ciekawa perspektywa i jestem w stanie zrozumieć ten tok myślenia, to już chyba jest subiektywna kwestia, jakie kto wyznaje wartości i co dla kogo jest mniej lub bardziej nie w porządku. mamy prawo się nie zgodzić.

to, co ja uważam, to że według mnie zachowanie judaszycy nigdy nie doprowadzi do takiego bólu, do jakiego doprowadzało zachowanie motomoto. weź choćby te sytuacje jak bartek o jakąś
  • Odpowiedz
@ehhhh: nie dasz rady argumentami. Nie w tej sprawie i nie na tym tagu. Pokaze Ci nielogicznosc tubylców na małym przykładzie z ostatnich dni. Ada przepoczwarza się w Moto i robi dramę z d....y, ze ten za długo przytulala Olkę. Dialog w parze "romantycznej" wygląda tak:
Moto: o chuy ci chodzi
Ada: o gówno
(Mamy w pamięci niedawne yebac Ade i yebac Bartka)

Tymczasem w pokoju Judaszki
  • Odpowiedz
  • 0
@eliza-koper: w pełni się zgadzam, trafna obserwacja. ale to też chyba taka patologia wynikająca z tego, że ostatecznie my tu oglądamy show oparte na cudzych emocjach...
  • Odpowiedz