Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, w ubiegłym miesiącu miałem okazję jeździć trochę Tesla Cybertruck po Kalifornii.

Głównie w okolicach Oakland - San Francisco - San Jose.

Samochód nie jest idealny, ale frajda z jazdy jest spora. Fajne jest też to, że można poznać wiele osób jeżdżąc takim samochodem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie pytania, chętnie odpowiem.

#ama #tesla #cybertruck
volumenis - Cześć Mirki i Mirabelki, w ubiegłym miesiącu miałem okazję jeździć trochę...

źródło: IMG_0844 Large

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • 1
@Exil12: W PL jeżdżę też Teslą i bardziej negatywnie oceniam Cybertruck, jak piszesz, kloc, trzeba wyczuć na początku, takie ciągłe skupienie może męczyć
  • Odpowiedz
  • 2
@Forgiveno: właśnie na początku mega pozytywne wrażenie! taki statek kosmiczny ;) można Elona nie lubić, ale dopiął swego. Po kilku jazdach już coraz bardziej widać negatywne rzeczy - auto kompromisów, ale dowiezione do sprzedaży, więc mega szacun. Myślę, że v2 będzie znacznie lepsza
  • Odpowiedz
To kto go udostępnił, skąd miałeś dostęp do niego?-pytanie nr 1, a pytanie nr 2-co masz w garażu, jakie sprzęty, samochody, motocykle czy nawet lepsze skutery typu Piaggio, może motorówkę gdzieś trzymasz?
@volumenis:
  • Odpowiedz
  • 0
@Eustachy_goli_pachy: super! sprowadziłeś jakoś do PL, czy w US jeżdzisz? Cybertruck super gadżet i zabawka. Cieszę się, że Elon to zrobił. Dopiął swego. Będzie już tylko lepiej. Pomimo wielu wad, całość na plus.
  • Odpowiedz
  • 1
@macieyy: w US łatwiej wypożyczyć samochód niż w EU w mojej ocenie, zobacz sobie Turo i bez problemu ogarniesz dowolny samochód. Możesz ustalić z wypożyczającym zwrot w danym miejscu etc. Powodzenia z wyjazdem - warto to zrobić!

Myślałem też, aby sprawdzić Lucid, ale to może w przyszłym miesiącu.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@blessed_by_swiezonka: masz na myśli FSD? w ubiegłym miesiącu dostępne publicznie, ale nie działa (jeszcze) z Cybertruck. Działa to mega dobrze w "zwykłej" Tesli, ogarnia 90% jazdy, czasem na drobne problemy. Zrobiłem też o tym review, nie chce wrzucać, bo mnie wykopki na widłach zaraz wyniosą, ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Napisz na priv to podeślę, jeśli jesteś zainteresowany.

Z ciekawostek od Tesla FSD znacznie lepsze jest Waymo,
  • Odpowiedz
może gdybyś przetestował jakiegoś 15 letniego gruza, to towarzystwo z wykopu by się nie zesrało. Zenada totalna


@macieyy: Nie ma większej żenady od gościa który nie ma zielonego pojęcia o motoryzacji ale kupuje Tesle która już jest pospolitym pojazdem w wielu miejscach i próbuje strugać eksperta wśród mirków, wśród których część jeździ z pewnością ciekawszymi i droższymi autami, ale wolą co najwyżej puścić kpinę lub z politowaniem przemilczeć. Piękny przykład
  • Odpowiedz