Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, w ubiegłym miesiącu miałem okazję jeździć trochę Tesla Cybertruck po Kalifornii.

Głównie w okolicach Oakland - San Francisco - San Jose.

Samochód nie jest idealny, ale frajda z jazdy jest spora. Fajne jest też to, że można poznać wiele osób jeżdżąc takim samochodem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie pytania, chętnie odpowiem.

#ama #tesla #cybertruck
volumenis - Cześć Mirki i Mirabelki, w ubiegłym miesiącu miałem okazję jeździć trochę...

źródło: IMG_0844 Large

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabusek: tak, bardzo "conversation starter"; wykopki tu dobrze piszą, że w Polsce mogłoby to być uciążliwe, ale w SF/SV można w ten sposób poznać ciekawe osoby ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@zgroza199: tak, jeździło mi się wygodnie, ale musiałem się trochę przyzwyczaić do tego rozmiaru, zwłaszcza "prawy bok". Siedzisz wysoko, mega przyspieszenie. Z rzeczy na minus, to lusterko wyświetla Ci się na ekranie, gdy tonneau jest zamknięte i trzeba się przyzwyczaić, aby patrzeć na ekran a nie na właściwe lusterko. Ktoś tupisał o słabych światłach podczas jazdy w nocy, ale nie zauważyłem tego. Wewnątrz znacznie mniej miejsca niż by się wydawało patrząc
  • Odpowiedz
@volumenis: Stary wyjadacz tego portalu napisał, że przejechał się teslą, po sanfranie więc programista 50k a nowowykopki się zesrały, niestety to jest prawda im więcej userów tym poziom spada, bo większość zaniża w dół, a algorytm przyklaskuje. Ech #!$%@? smutne tylko patostreamy i narzekanie na drogie mieszkania w Warszawie.
  • Odpowiedz
  • 0
@zdrajczyciel: "Co to za gówno? Kogo #!$%@? to śmieszy? Chyba tylko jakiś wyskrobanych zjebów, 200 tysięcy wejść, 200 tysięcy zjebów, #!$%@? w dupę każdemu komu się to podoba, #!$%@? wam #!$%@? w dupe, a największy #!$%@? autorom ale dla nich to norma, ojciec ich w dupę #!$%@? po pijaku z kumplami pedałami."
  • Odpowiedz