Wpis z mikrobloga

95 904,63 - 42,41 = 95 862,22

50. Maraton Dębno

Piękny to był bieg, nie zapomnę go nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Organizacyjne super, bogaty pakiet startowy, wyjątkowi kibice (na 22km poczęstowali mnie nawet piwem). W pakiecie startowym i na mecie również było piwo. Widać, że Dębno i okoliczne miejscowości żyją tym biegiem i wiedzą jak to dobrze robić ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do biegu podszedłem bez spiny bo ostatnie tygodnie walczyłem z zatokami i treningi były takie nijakie, ale mimo wszystko człowiek chciał powalczyć o życiówkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Do 36km szedłem jak czołg na złamanie 3:40, ale niestety słońce już tak przygrzewało, że musiałem drastycznie zwolnić ¯(ツ)

Finalnie dotarłem w czasie 3:47:09 co i tak jest lepszym wynikiem niż moje ostatnie starty w Krakowie i Warszawie. Dodatkowo warunki pogodowe były dosyć ciekawe - słońce i ani jednej chmury na niebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najbardziej jestem zadowolony z tego, że tym razem głowa nie siadła po przekroczeniu magicznych 30km ()

Teraz pozostał tylko Poznań i mam nadzieję, że korona maratonów będzie moja (òóˇ)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
randall - 95 904,63 - 42,41 = 95 862,22

50. Maraton Dębno

Piękny to był bieg, nie z...

źródło: IMG_3304

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 5
@enteropeptydaza: W zasadzie to jest całkiem fajny pomysł bo tam jeszcze nie biegałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nie będę biegł sztafety maratońskiej 2tyg wcześniej w Warszawie to na pewno wezmę Gdańsk pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz