Wpis z mikrobloga

różowa uparla sie, ze wyśle młodszą córkę do komunii.
ostatnio w kosciele byliśmy 5 lat temu na pogrzebie. normalnie nie praktykujemy, choc jak obudzisz mnie w nocy to prawie każdą modlitwe z pamięci wyrecytuje. tak mnie zindoktrynowali w dziecinstwie.
Ale córka nie wie nawet kto to jezus.
świadomie nigdy nie zapoznawalem jej z tymi #!$%@?.
Starsza, którą tez różowa splugawila komunią, a ktora kazala się wypisac z religii mówi, ze niech idzie dostanie prezenty.
Ja na to ze ja bede musiał za najlepsze zaplacic wiec tak czy inaczej sie nie kalkuluje.
"ja dostałam telewizor i konsole"
Zgadnijcie od kogo.

dlaczego tak trudno dotrzec do tych zwojów mózgowych odpowiedzialnych za klerowe #!$%@? u rozowych matek?
niepraktykujaca, nie odmawia modlitw, ale #!$%@? komunia i ksiądz po kolędzie muszą byc.

Dlaczego nikt mnie nie słucha żeby zostawić to do decyzji dziecka, az dorosnie?

z chrztem bylo tak samo

przepraszam corciu, ze zawiodlem jako ojciec.
()

#tatacontent #religia #komunia #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn
  • 173
  • Odpowiedz
@kobrys13: Jeszcze kwestia kultury, trdycji i woli dziecka.
@erebeuzet Czy dziecko powinno mieć komunie to powinno się zapytac dziecka.
Miałam kolezankę, która miała rodziców całkowitych ateistów. Chciała bardzo isć do komunni, chodziła na religie. Nie pamiętam czy poszła, ale rodzice jej nie bronili.
  • Odpowiedz
dlaczego tak trudno dotrzec do tych zwojów mózgowych odpowiedzialnych za klerowe #!$%@? u rozowych matek?


@erebeuzet: palcem nie kiwnąć w tej sprawie, kupić dziecku prezenty i dać dzień wcześniej. Różową obserwować, bo jest do wymiany. Masz zerowy szacunek w jej oczach, jesteś bankomatem. Zalecam szybką terapię z kanałem Musisz Wiedzieć na YT.

Alternatywnie, możesz zawsze zamknąć mordę i robić co różowa każe tak jak do tej pory.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: rozumiem, żeby do kościoła nie wysyłać, ale jeśli nie nauczyłeś jej kim był Jezus, to u Ciebie też w złą stronę poszła nienawiść do religii, i #!$%@?łeś jako ojciec ;)
  • Odpowiedz
Ja na to ze ja bede musiał za najlepsze zaplacic wiec tak czy inaczej sie nie kalkuluje.


@erebeuzet: dziwne że nikt nie zauważył, że OP ma gdzies temat religii, tylko najbardziej go boli ze będzie musiał kupić prezent dla swojego dziecka z tego powodu xD już współczuje dziecku takiego rodzica.

a dziecko jak nie bedzie miało ultra prania mózgu od małego to bedzie miało w totalnej dupie tą komunie, a liczyć
  • Odpowiedz
  • 0
@Kekoludek jaka nienawisc? starszej tłumaczyłem wszystkie znane mi odmiany religii dopiero jak byla w odpowiednim wieku. 6 latce nie mam zamiaru zasyfiac glowy lekami przed karą boską itp
  • Odpowiedz
  • 0
@czescmampytanie w cale mnie nie boli kupowanie prezentu, ale nie potrzebuje do tego jakiejś komuni. dla mnie to po prostu bezsensu organizacyjnie. zwlaszcza, ze rozowa ma na codzień w dupie kk. takie wiesz "co ludzie powiedzą "
  • Odpowiedz
@erebeuzet: jak nie potrzebujesz komunii to kup ten prezent po prostu tak o, bez okazji. ogólnie dziwne ze z chrzestem dziecka nie miałeś problemu, a z komunią masz? a co do różowej to typowy NPC, no ale taką sobie wybrałeś.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Baran z ciebie. Ale 24 grudnia to lulajże jezuniu, zakupy przedświąteczne i prezenty. Gdybyś był prawdziwym ojcem to wytłumaczyłbyś córce co to jest religia, jakie są wierzenia i obrzędy. Doszedłbyś również do porozumienia z żoną w sprawie wiary dziecka.
  • Odpowiedz