Wpis z mikrobloga

Chciałem zagrać w Red Dead Redemption 2 laptop oczywiście nie wydajny, konsoli nie będę kupować ani desktopa. Pomyślałem że wykupie GForce NOW ale okazuje się że od 2023 roku gry rockstar są wycofane...I można zagrać na google stadia ... która jest zlikwidowana od 2023 roku.
Jest jeszcze jakiś streaming gier w którym to zagram? Nie będę przecież kupować sprzętu żeby pograć sobie trochę a później wyrzucić.

#nvidia #gforcenow #gry #rdr2 #pcmasterrace
  • 15
  • Odpowiedz
@Belzebub: Taka sugestia. Po tylu latach może zaimplementowali w grze technologię DLSS, albo FSR. Może jednak dasz radę zagrać? FSR działa na wszystkich kartach, nawet tych starych od Nvidii.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chrystus: grę uruchomiłem ale jakieś nagłe wydarzenie powoduje wysypanie się gry.
Uruchomiłem nawet Hogwart Legends na niskich ale dobrych ustawieniach, pograłem dobre pół godziny aż jakiś filmik się nie uruchomił który zawieszał grę esc nic nie pomagało. Uruchomienie gry na beznadziejnych ustawieniach też zawieszało się na filmiku. Tak samo było z REDEMPTION jakaś wymagająca scena niszczy rozgrywkę. Nie mam karty graficznej tylko na CPU ciągnę.
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: no nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ile ja tam będę grac. Stary jestem nie mam czasu żeby godzinami i nocami siedzieć. Wydać 4k lub może nawet 8k na sprzęt żeby sobie trochę popykać a później to sprzedawać... A może jednak za pół roku znowu trochę będę chciał pograć. Taki gforce now dla mnie idealne jak coś na laptopie nie ciągnie.
  • Odpowiedz
@Belzebub czyli już wymieniłeś 2 gry w które byś zagrał, ale nie kupisz konsoli bo przecież nie będziesz grał.

Xboxa series s idzie kupić za 600zł, series x za 1400, po ograniu sprzedać i pewnie wyjść na niewielki minus.

Choć ja bym sobie zostawił nawet jakby to miały być 2 gry rocznie.
  • Odpowiedz
Nie będę przecież kupować sprzętu żeby pograć sobie trochę a później wyrzucić.


@Belzebub: zależy jakie masz fundusze. xbox x chodzą po 1900zł. jakieś używki czy te słabsze to dużo taniej idzie dostać
konsolę raczej trzymają cene i nie ma problemu przy odsprzedaży.
Sam mam zamiar kupić Xboxa X jak wyjdzie GTA VI tylko po to aby zagrać w jedną grę. potem albo sprawdzę parę innych tytułów, albo sprzedam. gdybym dzisiaj miał
  • Odpowiedz
  • 0
Ja może będę sprzedawał swojego Xbox X kupiłem nowego na premierę i przeszedłem wiedźmina i rdr2... I leży pod ponad roku nieużywany. Praktycznie niesmigany
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: @Szala: widzę że przydała by się wypożyczalnia konsol do gier no i chyba gier też.

#pomyslnabiznes
60 zł konsola / msc
5 zł dodatkowy pad
5 zł od tytułu jeżeli wraz z urządzeniem.
( ͡ ͜ʖ ͡)

Edit: za długo by się spłacało.
  • Odpowiedz