Ten prime to chyba drugi raz zrobil taka wtopę z terminem, kojarzę, ze kiedyś tez była gala jak akurat rekordy były pobijane na yt. Ktoś przypomni co to było? #primemma
Następnym razem proszę wyłączyć jej mikrofon i włączyć dopiero przy konfrontacji z Marianka, a jak nie w--------i żadnych brudów to ponownie wyłączyć, żeby nie marnować czasu antenowego. Dziękuję #primemma
Może to być kontrowersyjna opinia ale chyba pora wrzucić Talerzyka na belkę bo zasłużył sobie. W końcu mamy Popka jakiego potrzebowaliśmy i oczekiwaliśmy. Kto by pomyślał te lata temu że Tańcula będzie ostatnia nadzieja odrodzenia freaków #primemma