Wpis z mikrobloga

Jest taka stara baba w bloku, której pies ciągle ujada. Klatka schodowa jest wąska i wiadomo ze jak się mijasz z kimś, to obie strony się lekko odsuwają, ale nie to stare pudło.
Wczoraj dźwigałam 40 saszet dla kota i zakupy spożywcze dla siebie. Patrzę, biegnie kundel oczywiście bez kagańca i bez smyczy, za nim czarownica. Oczywiście nie odsunie się na milimetr bo to gwiazda.
Ja mam przed sobą wielkie pudło a na ramionach jeszcze torby z zakupami. Wiedźma się obija o pudlo które mam w rękach ( nie, nie wlazlam w nią celowo) i z wielkim oburzeniem mówi - przepraszam??- z miną jakbym co najmniej jej kundla uciszyła raz na zawsze xd a ja na to już wyłączona z emocji odpowiadam - wybaczam - i idę dalej. Coś tam zaczęła #!$%@?ć a jako że miałam słuchawki w uszach, idę dalej mówiąc - dobrze że nie słyszę. Chyba po pewnej dawce rozczarowań i cierpienia człowiek staje się psychopatą. Po prostu mózg wyłącza emocje aby nie zwariować i stajesz się kimś kto się nie boi, nie denerwuje, ma #!$%@?.
#przemysleniazdupy #rozowypasek #patologia
  • 63
  • Odpowiedz
@ewa-m: Sheba czy inne kocie fast foody wchodzą zawsze najlepiej, no ale to syf, fakt;

Natomiast Dolina Noteci mimo na papierze fajnego składu to z mojego doświadczenia też taka średnia karma i moje również niechętnie to jadły (też same starsze koty - nastolatki). Jakoś lepiej sprawdzały mi się MAC's i Rosie's Farm. Sprawdź sobie przy okazji, może będą na to chętniejsze? W dużych ilościach z ZooPlusa wychodzi w miarę sensownie.

Awaryjnie
  • Odpowiedz
@ewa-m: Mnóstwo starych ludzi takich jest... wydaje im się, że skoro mają już swoje lata to wszystko wiedzą, wszystko im się należy i wszystko się wokół nich kręci. Z drugiej strony wszędzie wpajają młodym ludziom, że szacunek im się należy. Od przedszkola po tv, kościół itd mówią żeby im 'dzień dobry mówić, ustępować miejsca, przepuszczać w kolejkach.

Jeszcze za młodu może i to łykałem ale po 30 mam wyj**ne na
  • Odpowiedz
Po prostu mózg wyłącza emocje aby nie zwariować i stajesz się kimś kto się nie boi, nie denerwuje, ma #!$%@?.


@ewa-m: Ludzie to debile. Jak stoisz odwrócona plecami to się #!$%@?ą na Ciebie na chama, ewentualnie wpierw ktośsię właduje na plecy a dopiero potem "przepraszam". NA pytanie, dlaczego najpierw się łąduje we mnie a potem przeprasza, święta obraza majestatu, że no ON TO CZEKAĆ NIE BĘDZIE.
Odpowiadam, że kultura osobista wymaga
  • Odpowiedz
@ewa-m: ja raz wychodzę z autobusu miejskiego i stare baby już się ryją. Mówię "Proszę poczekać, ludzie wychodzą. Trochę kultury" to myślałem, że mnie tam stare baby zlinczują.
  • Odpowiedz
Patrzę, biegnie kundel oczywiście bez kagańca i bez smyczy, za nim czarownica. Oczywiście nie odsunie się na milimetr bo to gwiazda.


@ewa-m:

Po wielu latach ścisłego stosowania się do zasad kultury i dobrego wychowania doszedłem do wniosku, że nie nadają się na wszystkie okoliczności - w przypadku takiej powtarzającej się sytuacji idę przed siebie z paczkami wypowiadając dobitnie "suń się stara ruro" i zapominam o tym 10 sekund później. Za stary
  • Odpowiedz
@ewa-m dla mojej gwiazdy też ostatnio kupiłem Dolinę Noteci, to cały karton poszedł w kibel. Jak nałożyłem Felixa, to mało z talerzem nie #!$%@?ła.
  • Odpowiedz
@ewa-m Nie dość że starcie stara roszczeniowa baba kontra młoda (wydaje się szanująca innych) kobieta, to dodatkowo psiara vs kociara. Piękna sytuacja, satysfakcjonujący przebieg spotkania.
  • Odpowiedz
@ewa-m: Wejdź na bitiba.pl, tam jest najtaniej i są podobne (może mniej) pakiety próbne jak na zooplusie ;) Najlepsza surowizna, ale możesz spróbować Animonda Carny czy jakiegoś Miamora filetowego.
  • Odpowiedz