Wpis z mikrobloga

Matka przejechała własne dwuletnie dziecko.
https://www.nbcphiladelphia.com/news/local/child-hit-by-car-philadelphia/3853581/?amp=1

Tylko na chwilę "double parked", tzn zaparkowała obok innego samochodu, żeby rozładować zakupy. Wyszła, żeby go przeparkować, a za nią, tak że tego nie zauważyła, wyszło jej dwuletnie dziecko. Kobieta ruszyła do przodu i je uderzyła. Wkrótce po przewiezieniu do szpitala dziewczynka zmarła.


#suv #samochodoza #samochody #wypadek #parkowanie #tatacontent #rodzicielstwo
Yelonek - Matka przejechała własne dwuletnie dziecko.
https://www.nbcphiladelphia.com...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Tak naprawdę to gówno widać wokół samochodu


@Yelonek: dlatego kupuje się suva premium, a nie gówno. W normalnym aucie masz czujniki albo kamery 360.
  • Odpowiedz
  • 0
@GeDox: Znam osobę, która kupiła sobie Mazdę z kamerą 360 i po około pół roku posiadania samochodu naprawiała przetarty o słupek błotnik. Czujniki nie wykryją wszystkiego i zdarza im się dać false positive, więc czasem się je ignoruje.

Nabierasz nadmiernej pewności i zaufania do samochodu i wtedy bęc. Pół biedy jak to słupek, a nie dziecko.
  • Odpowiedz
@Yelonek: dwulatek to zmieści się nawet za fiatem pandą. Normalni rodzice ogarniają, gdzie są ich dzieci.
Jeśli „wyszło”, tzn. nikt go nie pilnował.
Swoją drogą, część takich wypadków to spóźnione aborcje, nie widzę innej opcji.
  • Odpowiedz
dwulatek to zmieści się nawet za fiatem pandą. Normalni rodzice ogarniają, gdzie są ich dzieci.


@wykopyrek: Dokładnie, ale wg typów to wyzej to wina samochodu, ze gówniaka nie pilnuje i braku kamer xD Pora na dopłaty rządowe do systemów kamer 360 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktos jest debilem i nieodpowiedzialnym rodzicem to zadne systemy i auta premium nie pomogą
  • Odpowiedz
Czujniki nie wykryją wszystkiego i zdarza im się dać false positive, więc czasem się je ignoruje.


@Yelonek: lol, ja nigdy nie ignoruje czujników i nigdy mnie nie oszukały, skuteczność 100%. I to wszystko w 16 letnim pastuchu.
  • Odpowiedz
  • 1
dwulatek to zmieści się nawet za fiatem pandą.


@wykopyrek: Dlatego #!$%@? czubów co jeżdżą po chodniku.

Jak ktos jest debilem i nieodpowiedzialnym rodzicem to zadne systemy i auta premium nie pomogą


@jurek-gagarin: Wiadomo, że najlepiej zwalić na rodziców. Muszą przez 100% czasu wisieć nad dzieckiem jak helikopter i pilnować. A jak 10 latek idzie sam przez pasy to nie moja wina go przejechałem. Hurr durr gdzie byli rodzice.
  • Odpowiedz