Wpis z mikrobloga

@prezinho Po zakończeniu umowy o pracę tymczasową pracownik tymczasowy musi w ciągu 4 tygodni opuścić mieszkanie, które wynajmuje od agencji pracy tymczasowej. W tym okresie pracownik tymczasowy płaci taki sam czynsz, jak podczas zatrudnienia.
  • Odpowiedz
@prezinho powiedz ze kontaktowałeś się z jurdish locket i, że jeśli cie wywala z dnia na dzień to ich prawnik chętnie się zajmie ta sprawa. Plus powiedz ze należysz do związków zawodowych fnv. Swoją drogą warto się zapisać do związków fnv bądź cnv. Pierwsze kilka mc za grosze.
  • Odpowiedz
@prezinho: prawdopodobnie agencja tez musi Ci wyplacic odprawe, a dwa to mozesz tam dalej mieszkac 4 tygodnie tylko musisz placic. Dziwne, ze masz ze soba tylko 30 euro... Ja zawsze jak jezdzilem to mialem na busa i jakis zapas.
  • Odpowiedz
@macjaos już ogarnalem sprawę, mam pracę i kwaterunek jedyne czego szukam to transportu z miejsca docelowego tam. Około 80km


@prezinho: ktora agencje ogarnales? mozesz transportu szukac na niedzieli albo na facebooku np wpisac transport holandia... chyba ze komunikacje masz np pociag z miejsca gdzie teraz jestes do nowego...
  • Odpowiedz
  • 0
@macjaos: covebo, kolega mnie uratował. Mam 70km do lokacji, cena niestety bardzo drogo bo 100 euro wola kazdy (ale to pewnie dla mnie drogo, bo niedawno tu przyjechałem)
  • Odpowiedz