Wpis z mikrobloga

#przegryw Zlikwidować wykluczenie komunikacyjne chuopów ze wsi i powiatowych, tym by się należało zająć w pierwszej kolejności dla dobra kraju, ale to nikogo nie obchodzi. Jestem przeciw Kapitalistom i Lewicy. Potrzebne jest coś na wzór Polskiej Partii Narodowej. Moim zdaniem najlepiej by podciągnąć kolej do każdego powiatowego, jest wiele powiatowych w których kolej jest ale już nie czynna, uaktywnić to.
  • 3
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: Ale jak PiS prezentował plany rozwoju PKSów i przywracania połączeń kolejowych do małych miejscowości to śmiechom i #!$%@?, że się nie opłaca to nie było końca.
  • Odpowiedz
  • 3
@Polinik: To był dobry pomysł i dużo by pomógł Polsce w ogóle, strasznie jechali po tym konfiarze a lewaki jak to lewaki mają swój proletariat dewiantów więc co ich to może obchodzić.
  • Odpowiedz
Ale jak PiS prezentował plany rozwoju PKSów i przywracania połączeń kolejowych do małych miejscowości to śmiechom i #!$%@?, że się nie opłaca to nie było końca.


@Polinik Masz na myśli Fundusz Rozwoju Połączeń Autobusowych, który był dobrym pomysłem, lecz #!$%@? wykonanym? Platformiarze teraz myślą, jak to usprawnić, żeby rzeczywiście zwiększyła się liczba połączeń PKS (kolej to osobny plan) zamiast uprawiania kreatywnej księgowości. Mam nadzieję, że tego nie #!$%@?ą tak koncertowo jak pisiory
  • Odpowiedz