Wpis z mikrobloga

@Lukardio: Yhym, mamy wysłać własne wojska na Ukrainę, ale jednocześnie nie odsyłać Saszek na Ukrainę, bo ucierpi np nasza gospodarka xDDDDDDDDDDDD.
  • Odpowiedz
Yhym, mamy wysłać własne wojska na Ukrainę, ale jednocześnie nie odsyłać Saszek na Ukrainę, bo ucierpi np nasza gospodarka xDDDDDDDDDDDD.


@Szinako: Po cos mamy wojska zawodowe, wiec niech wykonuja swoja prace.
Gdzie widzisz problem?
  • Odpowiedz
Po cos mamy wojska zawodowe, wiec niech wykonuja swoja prace.

Gdzie widzisz problem?


@Nedkelly2: Po coś też mamy Saszki, niech bronią własnego domu.
Gdzie widzisz problem?
  • Odpowiedz
@Nedkelly2: ale co nasze wojsko pomoze na zachodize ukrainy? tam nie ma wroga, co tam zrobia zolnierze? beda siedziec i sie nudzic? wiec jaki jest sens ich tam wysylac, jedyne na co ich narazamy to na ostrzal rakietowy z rosji
  • Odpowiedz
@Szinako dobra, sowiecka końska mordo. To teraz tylko na szybko spostrzeżenia z mojego otoczenia. Te Saszki w Polsce wykonują świetną robotę, której jakoś nie imają się Polacy. Od ponad roku korzystam z usług mechanika z Dnipro, sprzątaczka na osiedlu to też przemiła Ukrainka, kurier DPD na mój rejon - młody chłopak z Ukrainy i naprawdę sumiennie pracuje. W restauracjach kilka razy dopiero po dłuższej chwili wyłapałem, że kelnerzy są z Ukrainy, bo
  • Odpowiedz
spróbuj poczytać co to jest wojsko zawodowe, jak jest finansowane


@Stulejman_Wspanialy: Wojsko zawodowe powstało po to, by bronić Ukrainy w imieniu Saszek xD.

po co w ogóle istnieje NATO.


@Stulejman_Wspanialy: NATO jest sojuszem obronnym, którego celem jest obrona każdego z członków tego sojuszu przed jakimkolwiek agresorem. Ukraina w NATO nie jest xD.
  • Odpowiedz
@Stulejman_Wspanialy: jak według Ciebie działa sojusz obronny? Nikt z NATO nie został zaatakowany. Przed kim mają się bronić? Przed plotkami? Jak według Ciebie zareaguja Chiny? Przeczytałem czym jest wojsko zawodowe, nigdzie nie pisze tam, że mają wjechać na Ukrainę.
Zdajesz sobie sprawę, że Polska opl na razie nie istnieje a wjazd na Ukrainę poskutkuje ruskimi rakietami?
  • Odpowiedz
ale co nasze wojsko pomoze na zachodize ukrainy? tam nie ma wroga, co tam zrobia zolnierze? beda siedziec i sie nudzic? wiec jaki jest sens ich tam wysylac, jedyne na co ich narazamy to na ostrzal rakietowy z rosji


@artiom143: Jak sie cala armia NATO zbierze w kupe, to moze unikniemy poboru w przyszlosci i wojny totalnej.
Samej zawodowej to bedzie z 2 mln w Europie.
  • Odpowiedz
@Nedkelly2: naiwna wiara, że amerykanie będa pakowali sie na ukrainie. Nie ma złóż ropy nie ma demokracji( ͡° ͜ʖ ͡°). A bez nich to już widze jak europa zachodnia ochoczo wysyła wojska. Macron tak piepszy bo go ruscy przeganiaja w afryce
  • Odpowiedz