Wpis z mikrobloga

@Goronco: to jeszcze nic. Kolega mi opowiadał na weekendzie, że u niego w kołchozie ostatnio były zwolnienia za wyjście do sklepu w godzinach pracy xD
Poważnie, nie mogłem uwierzyć. Nie zwrócenie uwagi czy tam nagana (chociaż też nie wiem ewentualnie za co), tylko od razu wypowiedzenia.
  • Odpowiedz
W prawdzie nie korpo ale zatrudniam paru ludzi w swoich firmach praca typowo biurowa i tak naprawdę wszyscy nadużywają zaufania jeśli chodzi o wyjścia na przerwę obiadowa, do sklepu czy coś. Oni wiedza że ja wiem i to mi styknie. Są osoby które potrzebują czasem trochę więcej przerwy niż te 15 ustawowe minut. Są osoby które nie potrzebują nawet tego. Jedynie do sekretarki mam pretensje jeśli przeciąga jej się wyjście po papu
  • Odpowiedz
@Goronco ślimak to ostateczność, ale szanuję typa przy stacji służewiec, jak codziennie, niezależnie od warunkow pogodowych dzielnie stoi ze swoim stoliczkiem i tylko terminalem płatniczym robi dzyń dzyń
  • Odpowiedz
nie dość że nabijasz się z typa to jeszcze wrzucasz prywatną konwersację na wykop.


@RitmoXL: przecież OP jedyne co robi to pisze zawodowo bajty na wykop. Ile można łykać jego głupoty xD
  • Odpowiedz
@Goronco jak ma #!$%@?ętego szefa to w sumie wszystko jest możliwe. Moja żona miała szefową, która czepiała się o to, że na MŚ Teams pojawiało się więcej niż 30 minut statusu "away".

  • Odpowiedz