Wpis z mikrobloga

#anime #animedyskusja #koneserslabychbajek

https://myanimelist.net/anime/53149/Oemojisangjuui

Lookism

Lookism to zjawisko wedle którego, ładni mają łatwiej. O ile jest to prawdziwe dla całego świata, to w Korei Południowej osiągnęło ono 300% normy. Baja Lookism postanowiła przedstawić to zjawisko, ale podkręcając je nie do 300% ale do 3000% procent. Efekt jest wręcz karykaturalny. Główny bohater to brzydki grubasek, który po wyjściu z domu, za to że jest brzydki, dosłownie od każdego kogo spotka dostaje strzała w mordę, kopa w dupę i mele na ryj. Wymuskane oskarki oraz przepiękne juleczki tłuką go czym po padnie i nagrywają całą akcję telefonem. Nasz zrozpaczony bohater w ramach wynagrodzenia cierpień od losu, budzi się pewnego razu w ciele Adonisa prosto z K-popowego zespołu.

Ten tytuł to totalna katastrofa, na wszystkich frontach - fabularna, designerska, konstrukcyjna. Postacie są siermiężne, wydarzenia w których uczestniczą absolutnie głupie, a sceny pokazywane widzowi wręcz NIEWIARYGODNIE żenujące, po prostu niedowierzam, że w XXI wieku można takie rzeczy pokazywać ludziom.

W kadrze pojawia się oskarek i mówi "Jestem najbardziej oskarowym oskarkiem w tej szkole. A ty jesteś grubą tłustą świnią więc będę cię bił! Hahaha!" bije MC "Takie świnie jak ty to trzeba bić bo jesteś brzydki i gruby! haha!!" Jeb Jeb. Zebrani wokół ludzie klaszczą. Jakaś dziewczyna mówi "on się na mnie spojrzał!" na to oskarek "Cooo, nie wolno ci na nią patrzeć bo jesteś grubą tłustą świnią, dlatego ci #!$%@?!" Jeb jeb!.

Rechotałem z tego komicznego gówna do utraty sił. Równie śmieszne są jego przygody po transformacji, gdy wszystkie dziewczęta ściągają na jego widok majtki przez głowę ścigając się, która pierwsza usiądzie mu na mordzie.

Bajka stworzona przez niepełnosprawnych umysłowo, dla niepełnosprawnych umysłowo. Jeżeli podobała Ci się ten tytuł, to szukaj pomocy, możesz wymagać pilnej interwencji lekarskiej.
kinasato - #anime #animedyskusja #koneserslabychbajek

https://myanimelist.net/anime/...
  • 5
  • Odpowiedz
Bajka stworzona przez niepełnosprawnych umysłowo, dla niepełnosprawnych umysłowo. Jeżeli podobała Ci się ten tytuł, to szukaj pomocy, możesz wymagać pilnej interwencji lekarskiej.


@kinasato: definicja anime( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz