Wpis z mikrobloga

Historia z trgo tygodnia. Baba coś kombinowała przy wyjeżdżaniu suvem z miejsca parkingowego, tak nakombinowała, że uszkodziła chłopu stojącą prawidłowo beemkę. Co zrobiła baba? No oczywiście, że taktycznie spi******ła nie zostawiając notki. Przecież co się ma mąż denerwować czy krzyczeć. Zarysowanie, to się zrzuci na jakiegoś frajera i będzie spokój na chacie.

Otóż niekoniecznie, wracając do domu widziałem całe zajście, mało tego mam cześć akcji na kamerce sportowej. Panu w BMW zostawiłem karteczkę kto go tak potraktował i już się ze mną kontaktował.

Babie (bo inaczej nazwać nie mogę) z tucsona życzę wszystkiego najgorszego. Mam nadzieję, że za ucieczkę z miejsca zdarzenia zabiorą jej prawko, lub chociaż przywalą wysoki mandat. Gardzę takimi ludźmi.

Najlepsze, że oprócz mnie na ulicy widziało to kilka innych osób. Myślicie że ktoś się zainteresował? A co tam, walić frajera, ma na bmw to ma na naprawę. Żeby wam też auta rozwalili i spieprzyli z miejsca. Ludzie, pomagajmy sobie, będzie żyło się lepiej.

#wroclaw #chwalesie #zalesie #czujedobrzeczlowiek
hdeck - Historia z trgo tygodnia. Baba coś kombinowała przy wyjeżdżaniu suvem z miejs...

źródło: temp_file7103042931666855295

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
a może ten ktoś odkładał sobie pieniądze, lub ciężko zarabiał na ten stary szrot a tu jakaś baba mu ten szrocik rozdupcyla


@Zielonkazdr: właśnie po to jest AC.
  • Odpowiedz
  • 35
@hdeck podzielę się moja historią xd Otóż kiedyś chciałem sprzedać auto, miało drobne ryski to dałem do lakiernika do zrobienia, następnie wracam sobie raz z pracy, przechodzę parkingiem i nagle widzę zajebiście duże uszczerbienie na zderzaku. Oczywiście zero kartki z danymi sprawcy. Od razu tel na policję i jak się okazało zdarzenie objęte było kamerką osiedlową. Policja ściągnęła nagranie, przejrzała i nie znaleźli sprawcy. Pani policjantka była jednak tak miła że pozwoliła
gnt_1 - @hdeck podzielę się moja historią xd Otóż kiedyś chciałem sprzedać auto, miał...

źródło: temp_file4271154782944265619

Pobierz
  • Odpowiedz
@hdeck: łap zimne piwko i pluj ze mną na frajerów którzy widzieli i siedzieli z dupą cicho. To przez waszą milczącą zgodę to wszystko się dzieje!
  • Odpowiedz
via Android
  • 17
@enzojabol już wyjaśniam, bo to co ona odstawiła sprawiło, że w ogóle zwróciłem na to uwagę.

Ona auto pomarańczowe zaparkowane przodem do chodnika, bmw to czarne, zaparkowane przodem do chodnika.

Więc pańcia wjechała na chodnik przodem, żeby sobie zrobić więcej miejsca i próbowała tyłem wyjechać w prawo jak na obrazku.

Dałem z siebie całe 10%
hdeck - @enzojabol już wyjaśniam, bo to co ona odstawiła sprawiło, że w ogóle zwrócił...

źródło: temp_file8416738749279335768

Pobierz
  • Odpowiedz
@hdeck ok, i od razu pewnie w opór skręciła koła, że gdy tylko ruszyła to swoim przednim bokiem uderzyła w róg a w zasadzie nawet w przód tej bety. No to bardzo sprytna pańcia.
  • Odpowiedz
właśnie po to jest AC.


@xetrov: Nie, AC jest, żeby naprawić uszkodzenie, które powstało z winy posiadacza polisy, albo bez niczyjej winy.
Jak ktoś inny wyrządzi szkodę na cudzym mieniu, to od tego jest OC tego kogoś innego.
  • Odpowiedz
lub chociaż przywalą wysoki mandat


@hdeck: Teraz kolizja to od tysiaka startuje. Szacun za całą akcję BTW.

Przecież to stary trup

Przecież to stary żęch


@Roess: @sl1der: Utrzymanie nawet starego auta z segmentu premium, może być drogie i kosztować kupę kasy. Głupi rozrząd to czasami 10% wartości auta. O rzeczach typu pneumatyka, jakieś cewki w silnikach V12, skomplikowane zawieszenie, lampy, nie wspominam nawet, a to tylko żeby auto jechało
  • Odpowiedz