Wpis z mikrobloga

#kononowicz Sami im nabijacie kasę z wyświetleń. Gdyby nie widzowie to ci wszyscy hipokryci by nie zarabiali na nieświadomym człowieku. Oglądacie, udostępniacie, komentujecie. Macie największy udział w tym procederze. J$%ać was- widzów tego procederu.
#takaprawda #patostreamy
 • 45
 • Odpowiedz
@kidi1: Z takimi przemyśleniami to na grupe fb czy komentarze yt zapraszam, tu jest niewielki odsetrek osób z których jeszcze mniejszy dalej coś ogląda, reszta siedzi dla atmosfery i oczekuje na upadek.
 • Odpowiedz
@Dundes2136: @prawda_w_moskwie @Midnight_Animal Napisz mu, że Ania Lewandowska nie jest przesadnie ładna i źle się zachowuje względem męża to szybko ucieknie.

Oglądacie, udostępniacie, komentujecie. Macie największy udział w tym procederze. J$%ać was- widzów tego procederu.

#takaprawda


@kidi1: Problem w tym, że prawda jest taka, że gówno wiesz. Akurat tutaj ludzie są bardzo krytyczni względem tego procederu i już nie raz ukrócili krzywe akcje i przyczyniali się do spadania kanałów albo
 • Odpowiedz
Każdy widz na liczniku nabija im kasę a jak jest kasa to są sępy i nawet z tym nie handlujcie.


@kidi1: Problem w tym, że nikt tu tego nie ogląda. Nie możesz tego pojąć swoim rzekomo przeogromnym rozumem xD

Tu masz przykładowy wpis, napisany trochę przed twoim, który oddaje przekonanie ludzi tutaj na tagu:

https://wykop.pl/wpis/76162029/wrocilem-po-dlugim-banie-i-chcialem-tylko-zakomuni

Ale ty nie możesz tego przyswoić. Patrzysz na wszystkich z góry z przekonaniem, że jesteś mądrzejszy
 • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kidi1: 90% to jechanie po Nowaku a nie rozmowa o tym co sie dzieje na nowych mlecznych filmach. Chyba czytanie ze zrozumieniem tagu u ciebie lezy ale nie przejmuj sie akurat jest czas maturek mozesz jeszcze sie podszkolic.
 • Odpowiedz
 • 12
@kidi1 Będę cię ustawiał, bo jesteś jakimś idiotą co tu się #!$%@? z wielką gębą i #!$%@? głupoty które nie mają żadnego związku w prawdą udając przy tym wielkiego intelektualistę gdzie jego głowie ma wszystkich "owned". Musiałeś aż przejrzeć cały mój profil, a tobie #!$%@? do tego co tam mam i co sobie śledzę.
 • Odpowiedz
 • 0
@kamil-tika: Kolejny fan patologii mnie ocenia. To co masz ja mirko to masz w głowie większość wpisów to #kononowicz . Sam to promujesz idioto. Nawet twój avatar pokazuje jakie masz priorytety w życiu
 • Odpowiedz
@kidi1 Świetnie, gratuluję potężnej i dokładnej analizy psychiatrycznej. A teraz możesz już #!$%@?ć, chociaż myślę że jako dość nietypowy chłopecek świetnie dogadał byś się z pewnym elementem, który każdy na tym tagu ma na czarnej liście.
 • Odpowiedz
Nie #!$%@? nikt nie ogląda a 50 % mirko #!$%@? wpisami o tym co tam się dzieje. Idź już spać.


@kidi1:

Wszedłeś w świat o którym myślę, że nie masz pojęcia. I żadna strata. Ale jak już chcesz panie elokwentny ludzi #!$%@?ć, to chociaż dowiedz się o co chodzi. Temat Kononowicza trwa od 2006 roku. A Ty wiesz pewnie tylko o istnieniu kanału "Mleczny Człowiek" i myślisz, że temat się tylko
 • Odpowiedz