Wpis z mikrobloga

Bardzo przepraszam, że tak długo to trwało, ale jest!

Na szybko zrobiłem skrypt przywracający listę plusujących

https://greasyfork.org/pl/scripts/489949/listy-plusujacych-wpisy-i-komentarze

- lista plusujących po staremu
- zielonki i bordo są w kolorze (pomarańczki nie bo źle to wygląda)
- oznaczenie użytkowników, których blokujesz 🚯
- oznaczenie tych, których obserwujesz 🔔
- różowe paski mają małą różową kropkę 🟣

Skrypt jest kompatybilny z Wykop X Style 2, a dodatkowe opcje konfiguracji działać będą także w Wykop X Style 3 beta (dla wtajemniczonych).

Nie dodawałem tego do Wykop XS ze względu na to, że wersji 2.50 już nie chcę dotykać, a wersja 3.0 nie jest gotowa na publikację, dlatego wziąłem skrypt, który miałem pod ręką - dlatego dodałem to do skryptu dodającym przycisk do Mikroczata - projektem nad którym pracuję od dwóch tygodni.
https://mikroczat.pl/czat/

Mówię o tym wprost, bo jeśli komuś nie pasuje ten przycisk, to spoko, nikt nikogo nie zmusza do korzystania, prawda. Chciałem to zrobić po prostu na szybko, więc musiałem zrobić w ten sposób. Jeśli będzie jakieś zapotrzebowanie, to mogę jutro lub pojutrze przenieść fragment kodu odpowiadający za listę plusujących do osobnego skryptu, - wtedy będzie dodawał wyłącznie listę plusujących, bez przycisku do Mikroczata.

PS. Na pewno kilka poprawek jeszcze będzie tam zaktualizowanych (głównie przechodzenie między wpisami), ale podstawowa funkcjonalność działa w porządku.

#wykopwnowymstylu #wykopx #aferaplusowa #wykop
WykopX - Bardzo przepraszam, że tak długo to trwało, ale jest! 

Na szybko zrobiłem s...

źródło: Lista plusujących

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • 0
znowu trzeba poprawiać rzeczy po obesrałku. A ta dotacja na AI nadal puszcza szmaty jeżeli chodzi o boty z ciapatym spamem.


@CherryJerry: @NaczelnyAgnostyk ja po cichu liczę, że Michał wyśle mi kiedyś ze 3 rogale świętomikołajowe.. czy jak się tam nazywa to co oni jedzą zamiast pizzy.
  • Odpowiedz