Wpis z mikrobloga

  • 4
@JohnnyPomielony na stare miasto w 20 minut dojedziesz praktycznie z każdego miejsca w Gdansku tramwajem/autobusem/SKM. Jak na plażę to bralbym coś bliżej stogów albo w ogóle Sobieszewo, przynajmniej będzie metr odstępu od kolejnego plażowicza xd
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: No jak szukasz w ostatnim momencie to takie są ceny xd Ja już ogarnąłem na boże ciało mieszkanie nad morzem w spoko standardzie 2 pokoje aneks kuchenny do tego basen wewnętrzny od środy do niedzieli 1600 zł za 4 osoby. Cena jeszcze znośna
  • Odpowiedz
w każdym zakątku Polski mogę posortować od najdroższych i coś podobnego się znajdzie. Tutaj masz 4 dni na majówkę ze śniadaniem, całkiem znośne opinię za niecałe 2200


@macieyy: nie psuj opowi narracji pod kolejny ojkofobiczny wpis. Takie zbierają tu dużo plusików (chociaż od wczoraj ludzie chyba mają #!$%@? na te plusiki xd).
  • Odpowiedz
@Krupier:

#!$%@? ceny w kosmos na majówkę, licząc że znajdziesz naiwniaków którzy zapłacą 15k planów za nocleg na 4 doby

Ktoś śmie śmieć zwrócić uwagę, że takie ceny są chore, i za 15k można spędzić miesiąc np. w Chorwacji

Hotelarze: Oho ojkofobia, masz płacić 15k za 4 doby i być szczęśliwy rozumiesz? Kolejny Mercedes dla Brajana sam się nie zarobi
  • Odpowiedz
#!$%@? ceny w kosmos na majówkę, licząc że znajdziesz naiwniaków którzy zapłacą 15k planów za nocleg na 4 doby


Ktoś śmie śmieć zwrócić uwagę, że takie ceny są chore, i za 15k można spędzić miesiąc np. w Chorwacji


Hotelarze: Oho ojkofobia, masz płacić 15k za 4 doby i być szczęśliwy rozumiesz? Kolejny Mercedes dla Brajana sam się nie zarobi


@JohnnyPomielony: wytłumaczyli ci już, że znalazłeś sobie jakąś z dupy ofertę pod
  • Odpowiedz