Wpis z mikrobloga

W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako potencjalne partnerki, matki czy małżonki. Ja zaczynam

1. Tatuaże - widzisz taki brudnopis i od razu wiesz że trafił ci sie egzemplarz z defektem, nieprzepracowanymi traumami wymagającymi dlugotrwalej terapii, której w poczatkowym okresie dziecinstwa zabrakło silnych wzorców i autorytetów

#tatuaze #bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #glupiewykopowezabawy #tatuazboners
daeun - W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako po...

źródło: temp_file2653635524481855561

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
Tatuaże - widzisz taki brudnopis i od razu wiesz że trafił ci sie egzemplarz z defektem, nieprzepracowanymi traumami wymagającymi dlugotrwalej terapii, której w poczatkowym okresie dziecinstwa zabrakło silnych wzorców i autorytetów


@daeun: Nie zgodziłbym się. Moja kobitka ma tatuaże i ma bardzo dobry kontakt z rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi. Jest ogarnięta życiowo i emocjonalnie. Ma wykształcenie, jest położną, pracuje w szpitalu. Jest zupełnie normalną osobą i bardzo dobra partnerką, na którą
  • Odpowiedz
  • 11
@daeun Pełne uzębienie - wiadomo że jeżeli kobieta ma pełne ładne uzębienie to bedzie redflag. Prawdziwe polskie witaminki mają braki w uzębieniu, edukacji i nie tylko.
  • Odpowiedz
tatuaż to nic innego jak forma autoagresji, taka sama jak sznyty czy przychary, wynikająca z niemożnosci radzenia sobie z problemami. Ból psychiczny zastępujesz bólem fizycznym.

@daeun: jak już mamy przy tablicy eksperta od psychologii i psychiatrii, wytłumacz proszę jakie traumy tworzą prawicowego trolla wrzucającego na portal dla przegrywów po kilkanaście wysrywów dziennie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun:

@Mr_3nKi_ tatuaż to nic innego jak forma autoagresji, taka sama jak sznyty czy przychary, wynikająca z niemożnosci radzenia sobie z problemami. Ból psychiczny zastępujesz bólem fizycznym.

To raczej głupie i bezmyślne podążanie za modą. Ostatnio jak gadałem z 15 latką to zdradziła, że zbiera hajs na tatuaż. No to jej się pytam po co chce tatuaż? Powiedziałem, że to właśnie tylko moda, która przeminie a tatuaż zostanie na całe życie.
  • Odpowiedz
@daeun: ogólnie wiem, że to bait, ale ja swój pierwszy i jedyny tatuaż zrobiłam właśnie, kiedy zaczęłam wychodzić ze wszystkich problemów.
Jest nawiązaniem do mojej ulubionej gry "Omori", swoją drogą polecam każdemu. Tam bohater też pokonuje swoje demony i zaczyna się uczuć żyć po traumie, którą przeżył.
  • Odpowiedz
via Android
  • 26
@Tyrande w chwili zrobienia tatuażu zamykamy swoj umysł i cialo w czasie. Kazda normalna osoba zdaje sobie sprawe ze jej swiatologlad z uplywem lat bedzie sie zmieniał, brudnopis uważa że jest swoją ostateczną formą, i bedzie kochał swoj tatuaz całe życie, tak jak krowa kocha zieloną trawę :)
  • Odpowiedz
@daeun: no właśnie, dla mnie to przypominajka. O tym, jak było mi ciężko, jakich wyrzeczeń musiałam dokonać i jakiego ryzyka się podjąć, o całym stresie z tym związanym, które ostatecznie wyszło mi na dobre.

W ciągu ostatnich 2 lat moje życie zmieniło się o 180 stopni, zamknęłam pewien rozdział. Chcę pamiętać o tym i mieć na uwadze, że moje działania mają znaczenie i żeby się nie poddawać.
  • Odpowiedz