Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam Mirki,
jaką #szkola polecacie do intensywnej #nauka #angielski w #warszawa w okresie wakacyjnym? Zależy mi na dużej ilości godzin, cena nie gra aż takiej roli. Mój obecny poziom angielskiego to około B1+. Do jakiego poziomu byłbym w stanie dojść po trzech miesiącach? Taki kurs ma waszym zdaniem sens?
#pytanie #pytaniedoeksperta #jezyki· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie znam żadnej szkoły, ale jeżeli naprawdę masz B1+ to w trzy miesiące intensywnej nauki powinieneś dojść do C1. Zakładając, że masz nauczyciela i większość czasu poświęcasz na naukę. Znam człowieka, który w dwa miesiące z poziomu „zagram w grę po angielsku, ale nic więcej” (w liceum uczył się innego języka) nauczył się dość, żeby zdać CAE. Ale to zdolny chłopak był.
  • Odpowiedz
@PanKapibara

ale jeżeli naprawdę masz B1+ to w trzy miesiące intensywnej nauki powinieneś dojść do C1

Nie ma czegoś takiego, chyba że gość ma zespół aspergera i niesamowity iq
  • Odpowiedz
nauczył się dość, żeby zdać CAE. Ale to zdolny chłopak był.


@PanKapibara: to że zdał egzamin na C1 nie musi oznaczać, że osiągnął poziom C1 tylko nauczył się jak zdać egzamin na C1.
Wziąłbyś losowego anglika i mógłby mieć gorszy wynik od polaka, bo każdy egzamin trzeba wiedzieć jak zdawać, każdy ma swoją dziwną specyfikę.
  • Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego, chyba że gość ma zespół aspergera i niesamowity iq


@kabotyno: oczywiście, że nie ma czegoś takiego, takie pierdy piszą tylko ludzie, którzy co najwyżej gadają/czytają o uczeniu się i zdawaniu, ale napewno tego nie robią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz