Wpis z mikrobloga

Którą z poniższych lokalizacji uważasz za najbardziej ekskluzywną do zamieszkania?

  • Warszawa - od 2 do 5 km od kolumny Zygmunta 47.9% (58)
  • Kraków - od 2 do 5 km od Wawelu 23.1% (28)
  • Poznań - od 2 do 5 km od koziołków 5.8% (7)
  • Gdańsk - od 2 do 5 km od bazyliki mariackiej 11.6% (14)
  • Wrocław - od 2 do 5 km od rynku 11.6% (14)

Oddanych głosów: 121

  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany: Widziałem, ale moja opinia nie ma znaczenia, bo ja tam nie zamierzam mieszkać. Natomiast stosunkowo często zdarza mi się słyszeć od ludzi nie tylko z dolnośląskiego, że chcieliby zamieszkać we Wrocławiu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany: Fajnie, ale pytanie w ankiecie nie jest o tym co wrocławianie jako tacy mogą uważać o poszczególnych częściach swojego miasta, tylko ogólnie co ludzie w Polsce mogą uważać z paru wymienionych miejsc w całej Polsce. Dlatego nawet specjalnie dodałem tag polska, a nie dodałem tag wroclaw.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: masz racje, ale zauważ też że w takim promieniu mieści się olbrzymia część wrocławia, wchodzi on już na typowe PRLowskie sypialnie. Te 4 km od rynku są już spoko bo zahaczaja o duze parki i zabudowe willowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany: No i elegancko. Można napisać, że obok parki i dużo zieleni, a jednocześnie 10 min rowerem / samochodem do ścisłego centrum miasta. Nie zapominając oczywiście o: bardzo dobrze skomunikowane.
  • Odpowiedz