Wpis z mikrobloga

Echh spanie w jednym łóżku ale pod osobnymi kołdrami to coś zajebistego.
Możemy dzieciuta wziąć bez kombinowania do łóżka, nie ma walki o kołdrę, stary nie narzeka że śpię w skarpetkach, albo że mam za długie paznokcie. Jedyny minus to to że nie można się fajnie przytulić w nocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 70
  • Odpowiedz
  • 0
@Bavarczyk ale czegoś się #!$%@?ł, w dodatku nie na temat?
Jak nie masz nic sensownego do dodania to leć na czarno, nie będę się szarpać z takim gamoniem xD

@czescmampytanie powiedział typowy polski przychlast ( ͡º ͜ʖ͡º) leć razem z kolegą, macie razem miejsce w pierwszej klasie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@yawa nie rozumiem, jak można spać w skarpetkach. Cały dzień w skarpetach i cała noc w skarpetach? Jeszcze żeby to faktycznie bylo potrzebne. Laski to zmarzluchy lubią w tych skarpetach spać, ale nje ma nic milszego jak gołą stopka, poszukać po gładkim prześcieradle.
  • Odpowiedz
@yawa Możliwe, ja to nawet nie za bardzo z kołdry korzystam, natomiast zaręczam, że rozwiązania w XXI wieku na dwa metry w zakresie pościeli istnieją. Skomplikowana technologia jak cholera, ale istnieją, nawet spodnie są się dobrać
  • Odpowiedz
Możemy dzieciuta wziąć bez kombinowania do łóżka

Jedyny minus to to że nie można się fajnie przytulić w nocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@WenerowaAngela: zamiast z facetem śpisz z bombelkiem. Rozumiem, że ludzie mają różne potrzeby w trakcie snu jak chodzi o kołdry i niech każdy sobie śpi jak mu wygodniej, pod jedną, dwoma czy nawet dziesięcioma, ale zestawienie bombelek versus mężczyzna wygląda słabo ;)
  • Odpowiedz
@Norskee: Ale nie koniecznie, mój dziadek i babcia spali w osobnych łóżkach w osobnych pokojach, ale byli małżeństwem przez dużo lat, aż do śmierci. Babcia umarła jak miała chyba 84 lata, a dziadek 92 lata. Nie wiem kiedy wzieli ślub, ale mieli wtedy 20 parę lat, bo wtedy ludzie tak się młodo dość hajtali. Więc nie jest to równia pochyła do rozwodu. Aczkolwiek całe dzieciństwo pamiętam, że się mega kłucili
  • Odpowiedz
@Miii_Kiii bo są starej daty i rozwód nie przystoi. To jeszcze ,40-50 latkowie mają taką mentalność że byl ślub jakieś dzieci #!$%@? szczęśliwa rodzina co ojciec z matką na siebie nie mogą patrzeć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@kasiknocheinmal słabo wygląda to, że nie znasz całej sytuacji a już się pultasz i wydajesz wyrok że zaniedbuje niebieskiego. Łap jeden komentarz wyżej.
@WenerowaAngela

wieeem, póki co dzieciut niekumaty bo dopiero 3 miesiące, raczej bierzemy go do naszego łóżka wieczorem na czytanie i usypianie (potem ląduje u siebie w łóżeczku) albo ja biorę go rano jak chce dostać jeszcze tak z godzinkę. Nie ma tak że przesypia całą noc, ale
  • Odpowiedz
  • 1
@kasiknocheinmal no dobra, poczułam się urażona i mam wrażenie, że nie nadinterpretowalam bo odniosłeś się wprost do mojego przypadku (zarzuciłaś mi, że zamiast z facetem śpię z bombelkiem). Ale jeśli chodziło ci że w sensie ogólnym to wygląda słabo to niech Ci będzie.
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela: a do czyjego przypadku miałam się odnieść skoro to twój wpis i sama podałaś takie słowa i takie zestawienie podając taki zakres informacji? Tak, chodziło o sens ogólny. Rób sobie co chcesz, ale jeśli wrzucasz wpis tego typu to logiczne, że jeśli ktoś się do niego odniesie to do opisanej sytuacji w takim kontekście jak został przedstawiony, a nie innej losowej.
  • Odpowiedz
ale zestawienie bombelek versus mężczyzna wygląda słabo ;)


@kasiknocheinmal: A potem dzieci dorastają i "pomusz pan psycholog terapia". Dziecko potrzebuje rodziców, wyganianie za wcześnie z łóżka to też głupota. To nie jest wybór partner vs dzieciak. To jest przez kilka lat jedność

@Miii_Kiii Bo w sumie spanie razem w jednym łóżku to jest dość nowy koncept. Powstał głównie z biedy i przeludnionych mieszkań. Biorąc pod uwagę to jak ważny
  • Odpowiedz